Λεπτομέρειες αξιολόγησης

2.7 33 0.5
Hot
ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟΣ & ΣΙΚΙΝΟΣ 62357
Πηγα περυσι στο καμπιγκ της φολεγανδρου την περιοδο του δεκαπενταυγουστου.Εγω και η κοπελα μου ηλικιας 30 και 25 αντιστοιχα μειναμε πολυ ικανοποιημενοι εως παρα πολυ. Το μερος ειναι καμπιγκ σε ξερονησι οποτε για σκια δεν το συζηταω.ευτυχως μετα απο πολους υπολογισμουσς και λιγη κωλοφαρδια βρηκαμε ενα κλαδι στην κυριολεξια που με τον καταλληλο προσανατολισμο της σκηνης μας χτυπουσε ο ηλιος μονο το απογευμα.Απο τιμες ειναι λογικες και δεν μου ζητησαν,εξτρα χρεωση για το παρκιγκ. Στο εστιατοριο μπορεις να φας οτι μαγειρευτο φαγητο θελεις σε σχετικα καλες τιμες.Reception και εργαζομενοι ευγενικοι και προθυμοι αφου μου εδωσαν 2 καρεκλες και τραπεζακι απο το εστιατοριο για να εχω εξω απο την σκηνη. Απο καθαριοτητα, καθε πρωι που πηγαινα τουαλετα ηταν καθαρες και καθαριζονταν και κατα την διαρκεια της μερας,βεβαια ηταν παλιες και λιγο στεναχωρες. Το κουζινακι ειναι οντως μικρο αλλα δεν αντιμετωπισα προβλημα χωρητικοτητας οσες μερες ημουν εκει...ισα ισα που συμφαγαμε αρκετες φορες με ξενους και οτι δεν ειχαμε εμεις το περναμε απο αυτους και τουμπαλη και καναμε κ 2 γνωριμιες. Γενικα οσοι κανουν καμπιγκ δεν νομιζω οτι ψαχνουν να βρουν το λουξ μερος με ολες τις πολυτελειες στα ποδια τους.Επειδη ομως πληρωνεις για να απολαυσεις την φυση ζητας και ζητας και ζητας. Ειμαι κατασκηνωτης απο τα γεννοφασκια μου που λενε και εμεινα ικανοποιημενος απο το καμπιγκ και απο το νησι και τις ομορφιες του. Μειον ειναι μερικοι τραμπουκοι καταστηματαρχες που σε βλεπουν σαν σκισμενο πενταευρο...το παιρνουν αλλα ξηνιζουν....!!! επεισης επειδη το νησι ειναι για περπατημα δεν πας στην παραλια με ολα τα αξεσουαρ πανω σου σαν κρεμαστρα και ουτε επειδη εχεις και κοτερο θα πηγαινεις οπου θελεις βολτα...Γενικα θα προτεινα να απιφυγετε τα μαγαζια του λιμανιου και ιδιαιτερα την ταωερνα του καλυμνιου γιατι θα σας κλεψουν και στο τελος θα σας δειρουν κιολας...

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για παρέες νέων
  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 5277

Yesterday 7279

Week 25102

Month 152683

All 12657801

Αυτή τη στιγμή online 405 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 5277

Yesterday 7279

Week 25102

Month 152683

All 12657801

Αυτή τη στιγμή online 405 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions