Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.0 66 0.5
Hot
ΑΜΟΡΓΟΣ & ΑΝΑΦΗ 68188
Απαράδεκτοι
Γραφω αυτη τη κριτική κατόπιν δυο - επιεικώς απαράδεκτων και αντιφατικών - τηλεφωνημάτων που έκανα με τη ρεσεψιόν του κάμπινγκ. Το πρώτο τηλεφώνημα έγινε στα τέλη του Ιουλίου , όπου ρώτησα εάν στο κάμπινγκ επιτρέπονται τα σκυλιά για το μήνα Αύγουστο. Η υπάλληλος μου απάντησε κατηγορηματικά πως όχι , δεν επιτρέπονται , ακόμη και αφού τη διαβεβαίωσα πως το σκυλι που έχω είναι ήσυχο. Εν τελει επέλεξα άλλο κάμπινγκ για τη διαμονή μου. Στη συνέχεια ,και αφού έφυγα από το νησί , έτυχε να μάθω από φιλους οι οποίοι μένουν αυτές τις μέρες (Δεκαπενταύγουστο) στο κάμπινγκ , ότι έχουν το σκυλι τους εκεί κανονικά. Για το λόγο αυτόν επικοινώνησα ξανά σήμερα , 17/8, με την υποδοχή , όπου ρώτησα ξανά αν επιτρέπονται τα σκυλιά και έλαβα ξανά την απάντηση ότι απαγορεύονται. Αφού είπα στην υπάλληλο πως γνωρίζω πως υπάρχουν αυτή τη στιγμή σκυλιά μέσα στο κάμπινγκ , τα «μάσησε» λίγο λέγοντας μου πως αυτά είναι σκυλιά ατόμων που έρχονται χρόνια στο κάμπινγκ και τους ξέρουν και ξέρουν και τα σκυλιά τους. Αλλά ότι κατά τ αλλά «απαγορεύονται» τα σκυλιά. Η επιτρέπονται τα ζωα η όχι. Το «κάνω εξαίρεση για το σταθερό μου πελατακι» μόνο στο Ελλαδιστάν θα μπορούσε να γίνει. Ντροπή τους.

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Άφιξη
15 Αυγούστου 2019
Αναχώρηση
17 Αυγούστου 2019
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 4449

Yesterday 9878

Week 34152

Month 161733

All 12666851

Αυτή τη στιγμή online 357 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 4449

Yesterday 9878

Week 34152

Month 161733

All 12666851

Αυτή τη στιγμή online 358 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions