Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.3 71 0.5
ΑΜΟΡΓΟΣ & ΑΝΑΦΗ 71204
Γενική βαθμολογία
 
2.8
Σκιά
 
3.0
Καθαριότητα
 
2.0
Παροχές
 
3.0
Τοποθεσία
 
3.0
Πήγα καλοκαίρι 2011, μέσα Ιούλη, με τις 2 καλύτερες φίλες μου. Πιο πολύ δώσαμε βάση στο νησί που θα διαλέγαμε και όχι στο κάμπινγκ, οπότε έχουμε τις καλύτερες αναμνήσεις από το ταξίδι! Τώρα, το κάμπινγκ δε μου άφησε κάποια αίσθηση-ούτε κρύο ούτε ζέστη. Πολυκοσμία όμως, απερίγραπτη! Γινόταν πανικός, μπερδευόταν το πασαλάκι της σκηνής μας με των διπλανών από τις 3 πλευρές! Έβηχε ο από δίπλα και θρόιζε η σκηνή σου :) .Σε κάποια φάση που έψαχνα άνοιγμα να περάσω και δεν έβρισκα, σκόνταψα και έπεσα ανάμεσα σε 2 σκηνές που ήταν ασφυκτικά κολλημένες μεταξύ τους, αλλά δεν υπήρχε άλλο πέρασμα. Ο ιδιοκτήτης προσπαθούσε να στριμώξει κόσμο παντού προκειμένου να μη διώξει, κι έτσι "βολευτήκαμε" κι εμείς! Επίσης, φοβερή φασαρία από φρέσκους αποφοίτους Λυκείου, που όμως δε μας πείραζε γιατί ούτως ή άλλως πήγαμε για διασκέδαση, δεν κοιμόμασταν νωρίς. Τέλος, όντως έχει θόρυβο κάθε βράδυ, γιατί τη μεταμεσονύκτια ώρα που φτάνει το καράβι στήνεις αναγκαστικά σκηνή και ξυπνάς τους τριγύρω. Το νησί μου άρεσε πάρα πολύ, αλλά στο ίδιο κάμπινγκ δε θα ξαναπήγαινα λόγω πυκνοκατοίκησης! Θα το διάλεγα μόνο off season για πιο χαλαρή και ήσυχη ατμόσφαιρα.

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για παρέες νέων
  • Κατάλληλο για σκηνές

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Ταξίδεψα με
Φίλους
Έμεινα
Μικρή σκηνή (2-3 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Περισσότερα Θέματα »

Online E-Campers

Today 3549

Yesterday 7493

Week 45515

Month 191396

All 12900031

Αυτή τη στιγμή online 259 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 3549

Yesterday 7493

Week 45515

Month 191396

All 12900031

Αυτή τη στιγμή online 259 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions