Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.3 38 0.5
Hot
ΕΥΒΟΙΑ 80066
Πολύ ωραίο κάμπινγκ
(Ενημερώθηκε: 26 Απριλίου, 2017)
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Σκιά
 
5.0
Καθαριότητα
 
4.5
Παροχές
 
4.0
Τοποθεσία
 
5.0
Δεύτερη συνεχόμενη χρονιά που επισκεπτόμαστε το κάμπινγκ και μένουμε και πάλι πολύ ευχαριστημένοι.
Ο Θεοδώσης και η σύζυγος του είναι εξυπηρετικότατοι και πάρα πολύ καλά παιδιά. Το ίδιο και ο Παναγιώτης και όλα τα άτομα του προσωπικού.
Αυτό το καλοκαίρι ήταν καλύτερο απο το περσινό στο θέμα των κουνουπιών.
Είχε περισσότερο κόσμο και πραγματικά χάρηκα που τα παιδιά είχαν δουλειά, γιατί ο κόπος τους ανταμείβεται και φυσικά όταν οι δουλειές πάνε καλά, αυτό είναι ένα καλό εφόδιο για την ανανέωση της επιχείρησης.

Δεν έχω να κάνω κάποιο παράπονο, τα είπαμε και με το Θεοδώση πριν φύγουμε. Θεωρώ οτι τα παιδιά κάνουν ότι μπορούν για να έχουμε ήρεμες και όμορφες διακοπές. Απο τον πολύ ωραίο καφέ που φτιάχνουν στο μίνι μάρκετ μέχρι και την άμεση ανταπόκριση σε ότι ζητήσουμε.

Όσον αφορά την καθαριότητα στις κουζίνες και στα μπάνια, θεωρώ οτι και εμείς έχουμε ένα μεγάλο μερίδιο ευθύνης. Δεν ξέρω τι γινόταν στις αντρικές, αλλά στις γυνακείες δεν είδα κάτι ακραίο. Βέβαια στην αρχή νόμιζα πως ήμουν η μόνη τρελή που πήγαινα τουαλέττα με το dettol σπρέυ και τα πανάκια αγκαλιά, αλλά γρήγορα διαπίστωσα πως άλλη πήγαινε με τη χλωρίνη της, άλλη με αλλο απορυπαντικό κλπ. Συνεπώς οι λεκάνες καθαριζόντουσαν απο την καθαρίστρια το πρωί και πολλες φορές μέσα στη μέρα απο εμάς.
Τα ψυγεία τους είναι αρκετά για να μας χωράνε όλους. Για τις εστίες μαγειρέματος δεν έχω να πω κάτι γιατί δεν τις χρησιμοποίησα.

Η σκιά είναι άπλετη και ο χώρος τεράστιος, οπότε όλοι οι καλοί χωράνε. Μέρα τη μέρα γίναμε μια μεγάλη παρέα και όλοι περάσαμε ωραία σεβόμενοι πάντα και τον πρωσοπικό χώρο του καθενός.
Τα κατοικίδια εννοείται επιτρέπονται και ο σκύλος μας θέλω να πιστεύω οτι και αυτός πέρασε καλά.

Μακάρι να μπορέσουμε να πάμε και φέτος.

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για παρέες νέων
  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για σκηνές
  • Κατάλληλο για τροχόσπιτα
  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Άφιξη
31 Ιουλίου 2016
Αναχώρηση
11 Αυγούστου 2016
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 8481

Yesterday 9878

Week 38184

Month 165765

All 12670883

Αυτή τη στιγμή online 383 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 8481

Yesterday 9878

Week 38184

Month 165765

All 12670883

Αυτή τη στιγμή online 382 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions