Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.7 90 0.5
ΕΥΒΟΙΑ 146767
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Σκιά
 
3.0
Καθαριότητα
 
4.0
Παροχές
 
4.0
Τοποθεσία
 
4.0
Μόλις γύρισα κι εγώ από Αγία Άννα που είχα πάει για 8 μέρες.Σε γενικές γραμμές είναι ωραίο κάμπινγκ αλλά γίνονται και κάτι πράγματα πολύ ξενερωτικά.Στην παραλία δεν υπάρχει beach bar οποτε ή θα πρέπει να έχεις πάρει ότι χρειαστείς πριν πάς για μπάνιο,ή θα πρέπει να περιμένεις ένα δόλιο παιδάκι που έχουν βάλει να πηγαινοφέρνει με ένα μηχανάκι τις παραγγελίες.Παραγγέλνεις φραπέ και σου έρχεται νες!Άσε που μετά τις 21:00 απαγορεύεται λέει να κάτσεις στις ξαπλώστρες!Έλεος δηλαδή!Για την καθαριότητα θα συμφωνήσω αλλά κι αυτό καταντάει λίγο σπαστικό.Εγώ τουλάχιστον δεν μπορώ να πηγαίνω για την ανάγκη μου και απ'έξω να στέκεται σαν φρουρός ο άλλος με τη σφουγγαρίστρα.Καλά,για το γεγονός ότι απαγορεύουν τα κατοικίδια,δεν το συζητώ...ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ.Το μίνι μάρκετ έχει τα τελείως απαραίτητα και σε πολύ υψηλές τιμές και αυτό που παρατήρησα είναι πως δεν ανανεώνονται όλα τα προιόντα.Άπαξ και τους τελειώσει κάτι,τελείωσε.Και τέλος,τα δρομάκια μέσα στο κάμπινγκ είναι χειρότερα και από την Τσιμισκή το μεσημέρι.Περνάει ο άλλος που μένει στο yurt ή στην cabana με την τζιπάρα του στο μισό μέτρο απ'τη σκηνή σου.ΕΛΕΟΣ.Κάνω 2-3 χρόνια camping και πήγα καθαρά από περιέργεια καθώς άκουγα πολύ καλά λόγια.Δεν θα με ξαναδεί όμως!Απέχει μακράν απ'αυτό που αποκαλώ εγώ camping.Αυτά!

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για παρέες νέων
  • Κατάλληλο για τροχόσπιτα
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Περισσότερα Θέματα »

Online E-Campers

Today 7615

Yesterday 9798

Week 45425

Month 25269

All 12733904

Αυτή τη στιγμή online 395 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 7615

Yesterday 9798

Week 45425

Month 25269

All 12733904

Αυτή τη στιγμή online 396 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions