Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.6 36 0.5
Hot
ΕΥΒΟΙΑ 72991
Xeretizo olous tous filous campers ,
Oson afora sto Camping Rovies , Exoume mini poli efxaristimeni.Sigekrimena ine poli katharo akomi ke ton Avgousto pou ginete xamos .I skines sou ine poli konta stin thalassa an to epileksis me mia mikri xreosi parapano ke exi pantou skia kathos ke organomenes thesis gia tis skines pou dipla vazis ke to aftokinito sou . ine idaniko gia ikogenies , ala imaste ke poli nei anthropi .i alithia ine oti pigenoun kathe xrono i gnosti anthropi apoti katalava , ala afto mpori na ine ke kalo mias ke apo tin defteri xronia ke epita kanis ke filies. To estiatorio den mou fanike katholou kalo kahtos ke to mini market akrivo.Gia fagito pigenoume oli ,stin Maria sto xorio stis rovies me ta ftina ke katapliktika tis piata ke to xamogelo ke tin diathesi tis panta Diathesima .Ta Ntouz ke to WC ego ta vrika kathara ke me xarti panta tin periodo tou Iouliou .exi tis legomenes tourkikes (tis protimo giati ine pio igiines) ..Tin periodo tou Avgoustou, sigoura ta pragmata ine pio diskola , alla mprosta stin oli atmosfera pou epikrati pistevo oti ligo xarti mporoume na to paroume paramasxala ke na pame sto WC , an ke i kiries pou katharizoun an tous to zitisis sou afinoun ke ena rolo parapano .
Gia to telos afino tin paralia pou ta nera tis ine ..katapliktika ala exi petra megali ke i akrivos diplani paralia sto aristero sas xeri pou ine ta Ilia ine ke afti foveri pigenis meso thalasis perpatondas ke exi psilo xalikaki .
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Περισσότερα Θέματα »

Online E-Campers

Today 5798

Yesterday 10669

Week 54277

Month 34121

All 12742756

Αυτή τη στιγμή online 371 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 5798

Yesterday 10669

Week 54277

Month 34121

All 12742756

Αυτή τη στιγμή online 370 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions