Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.6 36 0.5
Hot
ΕΥΒΟΙΑ 72951
Συμπαθητικό
Είχα πάει για ένα τριήμερο Ιούλιο του 2005 και το βρήκα συμπαθητικό: ήσυχο, καθαρό, με ζεστό νερό, καλό εστιατόριο και μπόλικη σκιά από τα δέντρα. Τα αυτοκίνητα μέσα στο camping, μετά από κάποια ώρα όποιος έρθει από την βραδυνή βόλτα τα αφήνει έξω. Η παραλία καλή, δεν ξετρελάθηκα κιόλας και είχε όντως τσούχτρες. Τιμές δεν θυμάμαι. Μου άρεσε πολύ το διπλανό χωριό, η Λίμνη, μου θύμισε λίγο νησάκι (τηρουμένων των αναλογιών). Τώρα για τον ιδιοκτήτη, διαβάζοντας τα σχόλιά σας επιβεβαιώθηκαν οι υποψίες μας ότι είναι στριμμένος. Πετύχαμε σκηνικό όπου ένας πελάτης του camping ήταν στο αυτοκίνητό του με την παρέα του και ήθελε να βγει από το camping για βραδυνή βόλτα και ο τύπος στην είσοδο (δεν ξέρω αν ήταν υπάλληλος ή ο ιδιοκτήτης αλλά και υπάλληλος να ήταν, εντολές του ιδιοκτήτη ακολουθούσε) δεν σήκωνε την μπάρα γιατί ήταν περασμένη η ώρα και δεν επιτρεπόταν να μπαίνουν μέσα αμάξια άρα ούτε και να βγαίνουν!!! Ρε να τον παρακαλάει ο άλλος, με το καλό, με το άγριο, τίποτα ο τύπος, εκεί, δεν τον άφησε τελικά να φύγει. Αυτό μας έκανε λίγο στρατόπεδο ή φυλακή, ήταν υπερβολικό...
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 7392

Yesterday 9878

Week 37095

Month 164676

All 12669794

Αυτή τη στιγμή online 318 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 7392

Yesterday 9878

Week 37095

Month 164676

All 12669794

Αυτή τη στιγμή online 318 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions