Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.0 93 0.5
ΠΡΕΒΕΖΑ 101546
(Ενημερώθηκε: 30 Απριλίου, 2014)
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Σκιά
 
4.5
Καθαριότητα
 
3.5
Παροχές
 
4.0
Τοποθεσία
 
4.5
Καλησπερα και απο εμενα.Στο camping αυτο εχω παει 3 φορες,ειναι απο τα πιο ομορφα μεχρι στιγμης που εχω μεινει.Πηγαμε 2 ζευγαρια μειναμε περιπου 20 μερες..Απο τοποθεσια ειναι απιστευτη,το προσωπικο πολυ φιλικο,παραλια και θαλασσα πεντακαθαρη,αρκετοι καταψυκτες και ψυγεια να βαλεις οσα τροφιμα θελεις(πολυ σημαντικο).mini market που εχει τα παντα σχεδον αλλα ακριβο ομως,Βεβαια η παργα ειναι 3 χιλιομετρα περιπου οπου εχει αρκετα super market να ψωνισεις.Τα μπανια θελουν λιγο συντηρηση και περισσοτερο ζεστο νερο που λογικο οταν εχει πολυ κοσμο να μην φτανει..Η θαλασσα ειναι μεσα στα ποδια σου οπου και να βαλεις την σκηνη σου,πραγματικα διπλα.Ποντικια δεν ειδα καθολου οπως λενε και οι φιλοι απο κατω,δεν ξερω τι να πω!!!!!
Επισης ακουσα και κατι για την ιδιοκτήτρια που ειναι στην reception και εχει το camping οτι κοιταει τον κοσμο σαν χρημα,Η δικη μου γνωμη ειναι διαφορετικη.Προσωπικα για τις μερες που κατσαμε συμφωνα βεβαια και με τις τιμες του camping μας εκοψε αρκετα χρηματα οταν αναχωρησαμε το οποιο δεν το περιμεναμε και μιλαμε για αρκετη διαφορα που στις μερες μας μετραει,βεβαια ξανα λεω οτι καθησαμε εκει περιπου 20 μερες.
τα θετικα

Σκια
Τοποθεσια
Φιλικο περιβαλλον
Απιστευτη θαλασσα και παραλια με καθαρα νερα
Παρα πολλοι καταψυκτες και ψυγεια (οσοι κανουν camping με σκηνη ξερουν ποσο σημαντικο ειναι)

Αρνητικα

Αρκετα ψηλες τιμες στο mini market και στον καφε
Τα μπανια θελουν λιγη συντηρηση

Ελπιζω να βοηθησα και να φανηκαν χρησιμα τα σχολια μου.Θα ξανα πηγαινα με μεγαλη χαρα πολλες φορες ακομα!!!!!

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

Ιδανικό για οικογένειες

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Άφιξη
20 Ιουλίου 2013
Αναχώρηση
10 Αυγούστου 2013
Ταξίδεψα με
Ζευγάρι
Έμεινα
Μεσαία σκηνή (4 - 5 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Περισσότερα Θέματα »

Online E-Campers

Today 5675

Yesterday 10980

Week 5675

Month 55136

All 12763771

Αυτή τη στιγμή online 188 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 5675

Yesterday 10980

Week 5675

Month 55136

All 12763771

Αυτή τη στιγμή online 188 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions