Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.5 22 0.5
ΠΡΕΒΕΖΑ 44030
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Σκιά
 
5.0
Καθαριότητα
 
3.0
Παροχές
 
4.0
Τοποθεσία
 
4.0
Γύρισα εχτές το βράδυ, είμαι 25 χρονών και έμεινα με την κοπέλα μου στο κάμπινγκ βάλτος για 4 μέρες. Έμεινα αρκετά ικανοποιημένος.
Θετικά: Ίσως η καλύτερη σκιά που έχω δει σε κάμπινγκ ως τώρα, σε βαθμό που δεν ξέραμε πως να στεγνώσουμε τις πετσέτες και τα μαγιό. Οι πυκνές μουριές καλύπτουν σχεδόν ολόκληρο το χώρο του κάμπινγκ με αποτέλεσμα να μπορεί κανείς -σε οποιοδήποτε σημείο του κάμπινγκ- να κοιμηθεί ακόμα και το μεσημέρι. Οι τουαλέτες και τα μπάνια καθαρίζονται σε καθημερινή βάση όπως και ο χώρος του κάμπινγκ απο συνεργείο. Επίσης προσφέρεται 1 ψυγείο, 1 καταψύκτης καθώς και πλυντήρια τα οποία όμως δε χρησιμοποίησα. Λειτουργεί οργανωμένο μίνι μάρκετ και ψησταριά μέσα στο κάμπινγκ. Η παραλία απέχει 2 λεπτά και η Πάργα 10 λεπτά με τα πόδια (απίστευτη ανηφόρα - προτιμήστε το βαρκάκι ή αυτοκίνητο). Πανέμορφο μέρος το προτείνω ανεπιφύλακτα.
Αρνητικά: Σου υποδεικνύουν σχετικά μικρές θέσεις και διαλέγεις που θες να στήσεις. Τα 23 ευρώ τη μέρα φαίνονται πολλά για 2 άτομα όμως μας χρέωσαν χαριστικά μόνο τις 3 (διανυκτερέυσεις). Είδαμε ένα ποντίκι πάνω στα δέντρα γιαυτό έβαλα μέτριο βαθμό καθαριότητας.

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για παρέες νέων
  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Κατάλληλο για σκηνές
  • Κατάλληλο για τροχόσπιτα
  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Περισσότερα Θέματα »

Online E-Campers

Today 122

Yesterday 7856

Week 28134

Month 7978

All 12716613

Αυτή τη στιγμή online 382 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 122

Yesterday 7856

Week 28134

Month 7978

All 12716613

Αυτή τη στιγμή online 382 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions