Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.0 93 0.5
ΠΡΕΒΕΖΑ 101541
Αξιόλογο
Το επισκέφτηκα μαζί με τη γυναίκα μου και τον τρίχρονο γιο μου το διάστημα 19 εώς 23/08/08, μια περίοδο που ήταν γεμάτο.

Τα θετικά:
- Λογικές τιμές (Έχω μια μεγάλη Outwell Nevada L έξι ατόμων την οποία δεν μου χρέωσαν επιπλέον)
- Άφθονη φυσική σκιά από μεγάλες ελιές αλλά και ξεχωριστοί χώροι με καλαμωτές για όσους τις προτιμούν
- Η τοποθεσία είναι υπέροχη και η θάλασσα ακριβώς δίπλα στο χώρο των σκηνών
- Πολλές εξίσου όμορφες τοποθεσίες και παραλίες σε κοντινή απόσταση και η υπέροχη Πάργα
- Πάντα υπήρχε ζεστό νερό και η καθαριότητα ήταν επαρκής, ποτέ δεν περίμενα στην ουρά για ντους
- Φυλάσσεται επί 24ώρου βάσεως
- Το μίνι μάρκετ έχει σχεδόν τα πάντα, ουσιαστικά πρόκειται για σούπερ μάρκετ
- Αν και είχε πολύ λαό λόγω της εποχής σε γενικές γραμμές το επίπεδο ήταν καλό εκτός από λίγους ελληνάρες. Μαζεύει πολλούς ξένους, κυρίως Γερμανούς - Αυστριακούς αλλά και Ιταλούς

Τα αρνητικά:
- Το φαγητό στο εστιατόριο κάτω του μετρίου κατά πάσα πιθανότητα δουλεύει πολύ ο φούρνος μικροκυμάτων
- Το service αργό και ανεπαρκές, μέχρι που έπρεπε να τους ψάχνω για να πληρώσω το λογαριασμό στο εστιατόριο, παρόλα αυτά με καλή διάθεση και χαμόγελο τα περισσότερα παιδιά όπως αναφέρεται και στο παραπάνω σχόλιο. Φαίνεται ότι το μαγαζί πορεύεται κυρίως με συγγενείς και φίλους και υστερεί σε επαγγελματισμό. Βέβαια στην ευρύτερη περιοχή υπάρχει πολύ καλό και φτηνό φαγητό οπότε μικρό το κακό
- Ψυγεία και καταψύκτες ελάχιστα για να εξυπηρετήσουν όλον αυτό τον κόσμο. Που και που πρέπει να γίνεται και καμια απόψυξη... Επιπλέον ο πάγος είναι δυσεύρετο αγαθό σε ολόκληρη την περιοχή και όχι μόνο στο κάμπινγκ
- Το συνηθισμένο θέμα της ταυτότητας. Η άρνησή μου να την αφήσω ενέχυρη προκάλεσε δυσαρέσκεια αλλά όχι ιδιαίτερο πρόβλημα

Γενικά πρόκειται για κάμπινγκ όπου συχνάζουν κυρίως οικογένειες και ζευγάρια. Μου άφησε καλές γενικές εντυπώσεις και τα μειονεκτήματά του καλύπτονται από τα θετικά της υπέροχης ευρύτερης περιοχής της Πάργας. Σκέφτομαι να το ξαναεπισκεφτώ κάποια στιγμή στο μέλλον Ιούλιο μήνα που θα είναι σίγουρα μια αναβαθμισμένη εμπειρία. Όσοι βρεθούν εκεί να περάσουν οποωσδήποτε και από πηγές Αχέροντα και Σίβοτα, πρόκειται για εξαιρετικής ομορφιάς τοποθεσίες.
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Περισσότερα Θέματα »

Online E-Campers

Today 5686

Yesterday 9798

Week 43496

Month 23340

All 12731975

Αυτή τη στιγμή online 408 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 5686

Yesterday 9798

Week 43496

Month 23340

All 12731975

Αυτή τη στιγμή online 407 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions