Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.0 93 0.5
ΠΡΕΒΕΖΑ 101559
Η περιοχή ΜΑΓΕΥΤΙΚΗ, η εναλλαγές στο τοπίο ΥΠΕΡΟΧΕΣ.

Το μίνι μάρκετ ΑΡΙΣΤΑ εξοπλισμένο!! Είχε τα πάντα.

Οι θέσεις καλές και με σχετικά καλή σκιά.

Οι εγκαταστάσεις αρκετές και σπάνια περίμενα πάνω από ένα άτομο για μπάνιο η τουαλέτα αν και 15 Αυγουστο!!!

Το εστιατόριο καλό. Θα έλεγα αρκετά καλό ΑΝ είχε και φρέσκο κρέας (όλα τα κρεατικά ήταν κατεψυγμένα από το σουβλάκι !!! μέχρι τον κιμά) . Βέβαια ήταν αναγραμμένο στον κατάλογο αλλά με τόση δουλειά θα μπορούσαν να είχαν και φρέσκο διότι δεν θα τους έμενε τίποτα. Αυτό με οδήγησε να αναζητήσω αλλού φαγητό. Συνολικά στις 12 ημέρες που έμεινα, εκεί φάγαμε βραδινό μόνο τις 3 ημέρες.
Για μεσημέρι που τελικά κατέληγε σε απόγευμα «τσιλιμπουρδίζαμε» διάφορα από το εστιατόριο του κάμπινγκ.
Το service στο μπαρ και στο εστιατόριο ήταν αργό, ΠΟΛΥ αργό, μα ΠΑΡΑ πολύ αργό ΑΛΛΑ όλα τα παιδιά ήταν με το χαμόγελο στα χείλη και ευγενέστατα που σου άλλαζαν αμέσως την όποια κακή διάθεση.

Την πρώτη μέρα πήγα να νευριάσω με την αργοπορία αλλά κατάλαβα ότι είμαι σε διακοπές και μακριά από τον γρήγορο τρόπο ζωής της ΑΘΗΝΑΣ και το απόλαυσα μέχρι τέλους. Έβλεπα τις αγριεμένες φάτσες άλλων πελατών και γέλαγα διότι ΑΝ το επέτρεπα θα ήμουν στη θέση τους και αντί να απολαμβάνω θα ήμουν μέσα στη μιζέρια!!! Aυτό σημαίνει διακοπές: move to the slow lane. Άλλωστε η «αγωνία» του να έρθει ο πρωινός καφές τον έκανε πιο γευστικό!!!

Θα ξαναπήγαινα ευχαρίστως.

Για την καθαριότητα έχω αναφερθεί και σε άλλο ποστ αλλά θα επαναλάβω ότι το κάμπινγκ είναι τρόπος «ζωής» μακριά από το τσιμέντο και τα τετριμμένα της πόλης τουλάχιστον για μένα και την οικογένειά μου. Με αυτές τις βλέψεις θεωρώ ότι όσοι κάνουν κάμπινγκ θα έπρεπε να έχουν και οικολογική συνείδηση. Αυτό σημαίνει σεβασμός στο περιβάλλον και στον συνάνθρωπό σου. Αλλά υπολειπόμαστε πολλών ακόμα. Η καθαριότητα σε ένα «κοινόβιο» είναι υπόθεση όλων όσοι μοιράζονται τον ίδιο χώρο και όχι από τους ιδιοκτήτες του κάθε κάμπινγκ!!!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Περισσότερα Θέματα »

Online E-Campers

Today 569

Yesterday 6301

Week 14892

Month 64353

All 12772988

Αυτή τη στιγμή online 137 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 568

Yesterday 6301

Week 14891

Month 64352

All 12772987

Αυτή τη στιγμή online 137 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions