Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.0 22 0.5
Hot
ΛΕΥΚΑΔΑ 47193
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Σκιά
 
3.5
Καθαριότητα
 
3.5
Παροχές
 
3.5
Τοποθεσία
 
3.5
Στο camping αυτό πήγαμε πέρυσι τον Ιούλιο αφού είχαμε φύγει από τον Επίσκοπο (ένα άλλο camping του νησιού). Επιγραμματικά τα συν και πλην:
Είναι από την καλή μεριά του νησιού πιο κοντά δηλαδή στις πανέμορφες παραλίες.
Θετικό (για μας που πηγαίναμε βόλτα το βράδυ) το ότι μπορούσες να βάλεις το αυτοκίνητο σου το βράδυ μέσα και μετά τις 12, φυσικά μπαίνοντας πολύ ήσυχα. Υπήρχε άνθρωπος συνεχώς που τσέκαρε ποιος μπαίνει και ποιος βγαίνει.
Η κοπέλα στη reception πολύ ευγενική.
Όταν πρωτοπήγαμε ήταν νορμάλ από κόσμο και ησυχία, αλλά 2 μέρες πριν φύγουμε πλάκωσε ένα λεωφορείο με τουρίστες όπου εκεί έγινε της κακομοίρας, γι'αυτό άλλωστε και φύγαμε νωρίτερα από ότι είχαμε προγραμματίσει.
Καθαριότητα έτσι και έτσι στις τουαλέτες και τα ντους.
Επίσης τις μέρες που είχε τον πολύ τον κόσμο έπρεπε να περιμένεις στη σειρά για να κάνεις ντους, και πολλές φορές το νερό ήταν χλιαρό προς κρύο γιατί απλά δεν έφτανε για όλους, κάτι το οποίο θεωρώ απαράδεκτο.
Το βράδυ πάρα πολύ υγρασία, τα σεντόνια μας κολλούσαν πάνω στο στρώμα πριν πάμε να κοιμηθούμε από την υγρασία.
Σχετικά ακριβό για τις παροχές του, αν και όλη η Λευκάδα βαράει στο ψαχνό στη διαμονή, γιατί όχι και αυτοί.
Η πισίνα τραγικά μικρή, μια γούβα ουσιαστικά, παρόλα αυτά είδα υπάρχει αρκετός κόσμος που βουτάει και βάζει και τα παιδιά του μέσα...?!
Αξιοπρεπής καφές από τα λεγόμενα του φίλου μου, εγώ δεν πίνω.

Νομίζω ότι όταν ξαναπάω Λευκάδα (ποτέ Αύγουστο όμως!) θα κοιτάξω για κάποιο φτηνό δωμάτιο στις εκεί περιοχές και δε θα ασχοληθώ με τα camping, γιατί ούτε τίποτα το το ιδιαίτερο είναι και σχετικά ακριβά για τα δεδομένα είναι. Πάντως αν έπρεπε ντε και καλά να μείνω σε camping πάλι μάλλον αυτό θα επέλεγα γιατί τα υπόλοιπα μου φάνηκαν χειρότερα.

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Ταξίδεψα με
Ζευγάρι
Έμεινα
Μεσαία σκηνή (4 - 5 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 72

Yesterday 9878

Week 29775

Month 157356

All 12662474

Αυτή τη στιγμή online 338 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 72

Yesterday 9878

Week 29775

Month 157356

All 12662474

Αυτή τη στιγμή online 338 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions