Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.0 17 0.5
Hot
ΛΕΥΚΑΔΑ 34828
Γενική βαθμολογία
 
2.8
Σκιά
 
3.0
Καθαριότητα
 
3.0
Παροχές
 
1.0
Τοποθεσία
 
4.0
Αύγουστος 2007, 10 ημερες διαμονή. Επιλέξαμε το καστρί μετά από δυο τρία που είχαμε πάει και δεν μας γέμιζαν το μάτι. Λόγο Αυγούστου γινόταν λίγο πανικός και αναγκαστήκαμε και στήσαμε μακριά από την παραλία, όπου τελικά αποδείχτηκε καλύτερο γιατί σε δεν μας έβλεπε ο πρωινός ήλιος και η θέση μας ήταν οριοθετημένη με πικροδάφνες οπότε έβαλα και το αμάξι δίπλα ώστε να έχω τα πολυπόθητα 12volt. Το έδαφος του ήταν πολύ σκληρό σε σημείο να χρησιμοποιήσω τα home made πασαλακια που έχω φτιάξει γιατί τα άλλα στραβώνανε, η σκίαση του σημείου που ήμασταν ήταν αρκετά καλή.
Τα ψυγεία τους δεν επαρκούσαν για τον κόσμο που είχε και οι υποδομές θα έλεγα ήταν ελλιπέστατες. Από καθαριότητα στους κοινόχρηστους χώρους δεν είχαμε κανένα πρόβλημα.
Είχε μια πολύ όμορφη παραλία με μια τεχνητή στερνο-πισίνα που έχει φτιάξει τσιμεντάροντας μια φυσική εσοχή του βράχου και ρίχνει θαλασσινό νερό μέσα ( η κοπέλα μου την καταχάρηκε εγώ δεν μπήκα καν). Η παραλία του είχε πρόσβαση μόνο μέσα από το κάμπινγκ, αλλά ερχόταν και κόσμος που δεν έμενε εκεί. Το μπαράκι του ήταν σε φανταστικό σημείο αλλά οι τιμές στο σύνολο τους ήταν απαράδεκτες, άκου εκεί 25 ευρώ διαμονή!!!
Θα ξαναπήγαινα μόνο αν βελτίωναν τις υποδομές τους, και αν χαμήλωναν τις απαράδεκτες τιμές

ΥΓ. Όσα γράφω ισχύουν για το 2007 που πήγαμε, τα πράγματα μπορεί να έχουν βελτιωθεί από τότε.

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για παρέες νέων
  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για σκηνές
  • Κατάλληλο για τροχόσπιτα
  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 1807

Yesterday 9934

Week 41444

Month 169025

All 12674143

Αυτή τη στιγμή online 196 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 1807

Yesterday 9934

Week 41444

Month 169025

All 12674143

Αυτή τη στιγμή online 196 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions