Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.7 46 0.5
Hot
ΚΥΘΗΡΑ 110062
molis girisa...Piga kai den to metaniwsa!!!
Arxika na pw oti meta apo ola osa diavasa edw, elega ki egw na min paw...Alla piga kai den to metaniwsa ka8olou.
Sigoura den einai to pio organwmeno camping...Alla eilikrina to mono ousiastiko provlima pou vrika egw itan oti den eixe zesto nero sta ntouz...To opoio telika entaksi den einai toso tragiko...Palevetai! Kata ta alla, oi toualetes den einai san tou spitiou sou, alla einai ok... Exei 4 psigeia, enan katapsikti kai enan psikti nerou...Xwro na pleneis piata kai dio matia gkaziou gia na mageireveis...kai enan xwro me 10 peripou ksilina trapezia kai pagkous (poli super) gia na trws kai na ka8esai)...Exei poli skia pantou...Pragmatika pantou! Kai o ipef8inos einai enas ekseretika evgenikos kirios, o opios einai aplws enas ipalilos tou dimou (!!!) kai oxi idioktitis (idioktitis einai o dimos), o opios doulevei monos tou apo tis 6 to prwi mexri tis 2 to vradi kai kanei oti mporei gia na einai oi campers ikanopoihmenoi. Kai einai kai panta me to xamogelo sto stoma. Eirini, oso gi afto pou sou eipe sto tilefono, apla o an8rwpos den exei teliwsei kala kala to likeio... Den exei kai to teleio legein... Kai niw8ei asxima pou den mporei na prosferei perisotera (oxi oti einai sto xeri tou) gi afto ta leei afta... Kata ta alla pragmatika einai ekpliktika evgenestatos kai poli kalos an8rwpos...
Gia na anakefalaiwsw, an den antexete me tipota to krio nero sta ntouz, tote na min pate...alliws na pate opwsdipote kai min kolate...Egw piga kai perasa teleia...
Vevaia 8elw na diefkrinisw oti egw piga 19-iouliou me 2 Avgoustou...Kai molis fevgame arxise na ginetai o xamos. Pragmatika mesa se 2 meres to camping apla foulare...Opote egw prosopika den 8a pigaina aftin tin periodo (2/08-20/08)...
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Περισσότερα Θέματα »

Online E-Campers

Today 5828

Yesterday 9798

Week 43638

Month 23482

All 12732117

Αυτή τη στιγμή online 411 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 5828

Yesterday 9798

Week 43638

Month 23482

All 12732117

Αυτή τη στιγμή online 413 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions