Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.3 49 0.5
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ & ΚΑΡΠΑΘΟΣ 87734
Η αξιολόγηση μου είναι για τους λόγους που τελικά δεν φιλοξενήθηκα και ως τέτοια θα ήθελα να αξιολογηθεί. Έκλεισα τη θέση μου πολύ νωρίς όπως κάνω πάντα, διότι διαθέτω μεγάλη σκηνή και εξοπλισμό και έχω και τα παιδιά μου παρέα μου, οπότε θέλω και πρέπει να λειτουργώ οργανωμένα. Ήταν ανένδοτοι στην παροχή ηλεκτρικού ρεύματος, λόγω ασφάλειας, όπως μου εξήγησαν, όμως ο εξοπλισμός ενός οργανωμένου κατασκηνωτή απαιτεί, όπως προσπαθούσα να τους εξηγήσω ηλεκτρικό ρεύμα (φούσκωμα στρωμάτων, μαγείρεμα, λαπτοπ κλπ καθότι η κράτηση μου ήταν για παραπάνω από μήνα).Αντιπαρήλθα όμως το ζήτημα αυτό, λέγοντας όμως ότι το γκάζι που θα χρησιμοποιώ είναι πιο επικίνδυνο και έκανα την κράτηση. Περί τα τέλη Ιουνίου με πήραν τηλέφωνο και μου είπαν ότι η σκηνή μου, δεν χωράει πουθενά στο κάμπινγκ τους. Μα τους είπα την έχω 7 χρόνια και έχω γυρίσει όλες τις Κυκλάδες με αυτήν, δε μπορεί να μην υπάρχει ένα δέντρο να την βάλω από κάτω. Οι θέσεις είναι συγκεκριμένες με συγκεκριμένες διαστάσεις και δεν χωρούν μεγάλες σκηνές!! Αυτό αγαπητοί μου, δεν είναι σοβαρό οργανωμένο κάμπινγκ, απευθύνεται αποκλειστικά σε μικρές ηλικίες και σε κατασκηνωτές άνευ απαιτήσεων και χρήζει κατεπειγόντως έμπειρης και ευέλικτης διευθύνσεως, ώστε να μπορούμε και εμείς οι ταλαίπωροι οργανωμένοι κατασκηνωτές να το επισκεφθούμε, διότι το νησί είναι υπέροχο!!!
Με εκτίμηση Νικολέτα Γαβριηλίδου
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 4941

Yesterday 9878

Week 34644

Month 162225

All 12667343

Αυτή τη στιγμή online 307 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 4941

Yesterday 9878

Week 34644

Month 162225

All 12667343

Αυτή τη στιγμή online 305 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions