Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.3 49 0.5
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ & ΚΑΡΠΑΘΟΣ 87756
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Σκιά
 
5.0
Καθαριότητα
 
4.5
Παροχές
 
3.5
Τοποθεσία
 
4.0
λοιπον παιδια!!!στη δουλεια τρομοκρατια ...(θα σας απολυσουμε θα παρουμε αλλους καλυτερους και τετοια!!)γιαυτο λοιπον για να περναει ευχαριστα η ωρα στη δουλεια τι σκεφτομαι???ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ CAMPING!!σκεφτομαι τη στιγμη που θα εχω στησει τη σκηνουλα μου κατω απο τις καλαμιες και θα περιτριγυριζομαι απο αλλες καλαμιες...η να πινω το καφεδακι μου στο εστιατοριο με απαλη μουσικη το πρωι!!ξεφευγεις!! οταν ειχαμε παει προπερσι με φιλους μου νομιζαμε οτι ημασταν σε ινδιανικο χωριο παντου καλαμιες!!!(ρωτησαμε μπορεις να κλησεις θεση με ενα τηλ απο Μαιο και Ιουνιο)υπεροχο καμπινκ νιωθεις ανετα αποτην πρωτη στιγμη,εστιατοριο με παραδοσιακα τραπεζακια και μεγαλους παγκους για μεγαλες παρεες και πολες γνωριμιες με τους συνχωριανους σου(κατασκηνωτες).ταβλι σκακι χαρτια και αλλα τετοια αθληματα!!!αν πεινασεις ..οι τιμες στις μεριδες ξεκινανε απο 4 ευρο κατι μακαροναδες βουνο!!το βραδυ ψυνουνε στη σχαρα μπιφτεκια λουκανικα κ.α...μπαρακι το βραδυ(βερμουδα σαγιοναρα)ακουμπας στη μπαρα και ακους διαφορες μουσικες απο ρεγκε λατιν ροκ εως και εντεχνο!!παραλια: την επισκεπτεσε ολες τις ωρες της ημερας απο το πρωι για μπανακι και το βραδυ για περισσοτερη χαλαρωση η για να βρεξεις απλα τα ποδια σου!!χρειαζεσαι μηχανακι η αυτοκινητο για να γυρισεις ολες τις παραλιες του νησιου,εχει και αστικο λεωφορειο αλλα δεν ξερω μεχρι που παει..αλλιως παραλια καμπινκ πεντακαθαρα νερα βοτσαλακι πολες σκιες απο αλμυρικια και τα λες με αυτους που επινες ποτα το προηγουμενο βραδυ!!ΑΑΑΑ ξεχασα να σας πω:η χωρα της αστυπαλαιας πανεμορφη σαν ζωγραφια!αντε δεν βλεπω την ωρα που θα ταξυδευω για αστυπαλαια.αστυπαλαια σου ρχομαι!!

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για παρέες νέων
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για σκηνές
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 2081

Yesterday 7246

Week 2081

Month 185442

All 12690560

Αυτή τη στιγμή online 422 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 2081

Yesterday 7246

Week 2081

Month 185442

All 12690560

Αυτή τη στιγμή online 422 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions