Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.3 49 0.5
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ & ΚΑΡΠΑΘΟΣ 87740
(Ενημερώθηκε: 01 Σεπτεμβρίου, 2010)
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Σκιά
 
4.0
Καθαριότητα
 
3.0
Παροχές
 
3.0
Τοποθεσία
 
3.0
Οσον αφορα το πως περασα κ πως ηταν τα πραματα εκει οταν πηγα,ειναι απο τα καλυτερα καμπνικ που εχω παει.
Τωρα αν τα βαλω κατω κ κανω μια αντικειμενικη,οπως κ επιβαλεται,αξιολογιση τοτε τα πραγματα δεν ειναι τοσο ομορφα!
* Αν πας αυγουστο ειναι πιθανο,κ μαλιστα αρκετα, να μην βρεις θεση με σκια να στησεις καθως επισης κ να μην εχεις προσβαση απο κ προς τη σκηνη σου απο ολους τους δυνατους δρομους γιατι θα εχουν στηση σκηνες προς αναζητηση σκιας.(Εμενα δεν με ενοχλει αυτο καθως το πολυ στις 9 ξυπναω κ δεν ξαναμπαινω στην σκηνη,περα απο το να ντυθω,αν δεν ειναι βραδυ κ ειναι να πεσω για υπνο,οποτε δεν εχω τρελο θεμα με τη σκια)
*Δεν υπαρχει παροχη για ρευμα παραμονο στο εστιατοριο ενα πολυμπριζο που οπως ειναι λογικο πρεπει να κανεις μαγια κ τελετες για να βρεις αδεια πριζα οταν την θες!(Εμενα δεν με ενδιαφερει καν γιατι κ δεν εχω θεμα να μου κλεισει το κινητο,διακοπες ειμαι αλλα κ ο φιλος που παμε μαζι εχει ενα καρο ηλιακα γκατζετακια που μαζευουν ηλιακη ενεργεια κ φορτιζουν τα παντα!)
*Οπως ειναι λογικο τον αυγουστο που εχει παρα πολυ κοσμο οι τουαλετες δεν ειναι τελειες απο αποψη καθαριοτητας,ειναι ομως οσο καθαρες γινεται μεσα σε μια τετοια κατασταση.Καμπινκ παμε οχι σε προσωπικο δωματιο 4**** ξενοδοχειου με μπανιο.
*Το φαι πολυ καλο κ σε καλες τιμουλες.Πολυ φαση εχει κ ο τροπος που παραγγελνεις,λες την παραγγελια σου στο ταμειο,πληρωνεις,κ μετα καθεσαι κ φωναζουν το ονομα σου δυνατα κ πας κ το περνεις!!!!Ακουγεται "βαγγελης" κ σηκωνεται καποιος κ μετα απο λιγο περναει με το πιατο στο χερι κ παει πισω στη θεση του...
*Η θαλασσα μπροστα δεν μου αρεσαι αλλα οσο να ναι υπαρχει κ ανετα καποιος μπορει να την βγαλει εκει κ να μην πηγαινει αλλου,στο κατω κατω ολες οι παραλιες κ τα νερα εκει καλα ειναι,απλα η συγκεκριμενη δεν ειναι τοσο ωραια οσο αλλες του νησιου.
*Υπεροχο το νησι κ η χωρα κ οι ντοπιοι κ ολο το σκηνικο πολυ γραφικο κ ομορφο
*Κ τα παιδια στο καμπινκ ευγενεστατα κ προθυμα ν αβοηθησουν.
*Το ταβερνακι στο καμπινκ μενει μεχρι αργα ανοικτο κ παιζει μουσικουλα κ εχει κοσμο κ παρεες οποτε μπορει καποιος να κατσει εκει καποιες μερες κ να μην βγει για ποτο εξω.Ερχονταν κ ατομα εκτος καμπινκ κ αραζαν ειδικα στα παρτακια που γινονταν.Καποιος που πιθανον να στησει την σκηνη του πολυ κοντα στο μπαρακι κ ειναι ευαισθητος με τη φασαρια ισως εχει καποιο θεματακι παντως εγω μπορεσα να κοιμηθω οποιαδηποτε ωρα κ αν θελησα.
Περα απο ολα τα στραβα που μπορει να ειχε την εποχη που πηγα μιας κ ηταν πιχτρα στον κοσμο σιγουρο θα το επισκεφτω πολυ συντομα μιας κ ειναι τοσο ωραιο το κλιμα του καμπινκ,τοσο ωραιος κ καλος ο κοσμος κ τοσο ομορφη η αστυπαλαια που δνε με αφησαν να ενοχληθω απο τα αρνητικα που προαναφερα!!!!

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για παρέες νέων
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για σκηνές
  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 1
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 9039

Yesterday 9878

Week 38742

Month 166323

All 12671441

Αυτή τη στιγμή online 357 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 9039

Yesterday 9878

Week 38742

Month 166323

All 12671441

Αυτή τη στιγμή online 357 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions