Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.3 49 0.5
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ & ΚΑΡΠΑΘΟΣ 87793
Γαστρεντερίτιδα SOS
Γράφω σήμερα τις εμπειρίες μου από τις φετινές διακοπές, γιατί μάλλον τώρα φαίνεται πως τελείωσαν τα βάσανά μας. Φτάσαμε στο νησί με τον άντρα μου και τον 5χρονο γιο μου. Να αναφέρω πως πηγαίνω πολλά χρόνια στο camping, γιατί αγαπώ ιδιαίτερα το νησί. Η πρώτη εικόνα απελπιστική, το camping, πρέπει να φιλοξενούσε χωρίς υπερβολή τον διπλάσιο κόσμο από τη συναμικότητά του. Σκηνές σε κάθε δυνατό πέρασμα, στον ήλιο, δίπλα σε σκουπίδια και τουαλέτες. Οι γυναικείες τουαλέτες σε πραγματικά κακό χάλι. Και αυτά θα ήταν αναμενόμενα για Αύγουστο (όπως γράφουν πολλοί), αν δεν ξεσπούσε και το κρούσμα γαστρεντερίτιδας. το σκηνικό σχεδόν κινηματογραφικό. Τα 2/3 των campers, νόσησαν. Συμπτώματα: εμετοί (7-8 την ημέρα), διάρροια, πυρετός. Φανταστείτε ανθρώπους να τρέχουν στις τουαλέτες να μην προλαβαίνουν και να κάνουν εμετό όπου βρουν. Η διευθυνση του camping άφαντη. ούτε μια ενημέρωση. Εγώ αρρώστησα και καλά θα πεις δνε έγινε και τίποτα. όταν όμως αρρώστησε ο μικρός μου γιος άρχισαν τα πρατράγουδα. Το παισί ήταν μέρες άρρωστο, ότι βοήθεια ζήτησα δεν την πήρα και μετά από απαίτηση του ιατρού του νησιού τον μεταφέραμε στο νοσοκομείο στη Κάλυμνο και μετά Ρόδο. Δεν θέλω να κουράσω με τη δική μου οδύσσεια, αλλά δεν μπορώ να ακού και ανακριβείες. Διατηρώ προσωπική φιλία με τον δήμαρχο του νησιού, ο οποίος και με ενημέρωσε, ότι τα κρούσματα ήταν ΜΟΝΟ στο camping και πουθενά αλλού στο νησί. και γιατί στο camping? γιατί όταν δεν τηρούνται βασικοί κανόνες υγειινής, όταν άνθρωποι στοιβάζονται σαν τα ζώα, αυτά είναι αναμενόμενα. Εγώ θα κινηθώ νομικά κατά της διεύθυνσης γιατί ακριβώς έχω όλη την πληροφορία ότι η γαστρεντερίτιδα εκδηλώθηκε αποκλειστικά εκεί.
Απάντηση ιδιοκτήτη 04 Μαΐου, 2024

Λυπάμαι για την ταλαιπωρία που περάσατε εσείς, εμείς και οι υπόλοιποι
ήταν μια πολύ δύσκολη χρονιά για όλους, αλλά πιστεύω ότι το αντιμετωπίσαμε με τον καλύτερο δυνατό τρόπο και με τα μέσα που είχαμε. Τόσο η γιατρός όσο και ο νοσοκόμος (κάτοχος ξενοδοχεια甜䝴甠곟甜腙畴⓺Aϼϼ@ﲈ@恝@嫴@帉畲Ѐ�滽ﱔ䴤ႉ@ﲈ偨ႈ犸滽狈滽礨滽惄ႉ뚴ႉ犸滽뚨ႉ滾뚴ႉ瀈漃䴤ႉ猣滽�漃췱滽䴤ႉ췻滽痤滽ﱔ༈$ ༈$ᅅ癍"흀༖䐺畲暼癝흀༖༈$ 흀༖°㺣畲흀༖€ﱔ흄༖€䀷畳흄༖̔흄༖㵶畳흄༖䵘ႉ﫬Item뜸ႉﲀ?흴༖롴܁흄༖ܺɖ씢畳롸܁銾↡䗔滿惄ႉ뜸ႉ豸漃뚨ႉ܁謁ﱔИ滿ඊﱜx豸漃뚨ႉ隲W뜸ႉ証ĵ醙ﱜ﫴霈Wﬔﱈ霫Wﬔﲈﱜx耀쐀찀䀴숀�䀵숀�쨀䀵鰀쀀밀쀀䀴tarakunisume kai na mn xanapaei kosmos ekei!
oson a볆穡巰畳Љ薌̔￿￿嶴畳Љ薀̔遈आ竗遈आ屷畳W竗賓器尊畳䵘ႉ尛畳瑉浥휘蜿蜾ܠ蜿ܠ蜿쳖⟜ᅞǍ݀蜿݀蜿ᕸ驣ᕸ驣ݜ蜿虔茖慠顈蕌穠⸸ﴴ￿ˤﴴ￿ˌ﫞໭陳甜烎AϼবAﲀ烎A烎AϼবAﲀﲀ烎A﫞໭烎AϼবAﲀﰼ䫬Ԫ봏A氘癯泐癯䫬Ԫﰑxx烎Aϼ抙盥ﰼﰼ抭盥ﰼ扫盥ﰼxﰼ認監ﰼxﰬ㽺玗㿣玗�܋￿￿￿￿겺班筿皰蜌班т�܋꣸皯仱珴т�܋r倀 ﯜ惷盥﫞໭陳甜烎AϼবAﰬﲀﰐ?ቲ ￿䠞@ܺ올ɖ#耀쐀찀䀴숀�䀵蕠$ࠀ쀀䀴;##ﰬবA蕠$ࠀ﫜䱘ႉ޿盁漃蕠$勤޲盁捻뜸ႉ﫨޿盁홠漃蕠$￿﫜￿￿﫦x홠漃￿￿홪漃蕠$õ䥰甠늺穡臭烕甜蕠$ࠀ﫜￿￿홠漃￿￿愈焏甜﫜￿￿홠漃￿￿䥰甠﬘΄滿Ј﫜￿￿홠漃Μ滿x豸漃뚨ႉ頲WאּЈ顇WValu﫜שּׁ뜸ႉﱜ﫜﫨ﰰ餀Wﱜﲈ ﳸﰐ༈$בֿᅅ癍"ऌﭰ䐺畲暼癝ऌ༈$ﰐऌ ﮌ㺣畲ऌﰬ笴@ऌﱐﱴ༈$ﱴ༈$﯀ᅅ癍"�0ﯤ䐺畲暼癝�0༈$停ႈ偨ႈ꺸滽뗬ႉ눌滽偨ႈ 뗸ႉ뚴ႉ犸滽ﱤ䦕畲뚴ႉ 뚴ႉ꺸滽ﱔ䥷畲뚴ႉﲈ ﱬ뜸ႉﱴ馘Bﱜﳸxﲈﲈ駰Bﱴ薀Ԩႉﱔ︜ﱜx︜x︄ﳸxﲔx︜ﲠx︜︸x︜ԥ젠x 監䵘ႉ 䵘ႉ酀ႉ ﲈ䵘ႉ䗆@ 䵘ႉ뜸ႉ 䵘ႉ 䵘ႉ酀ႉꐌၕ䫬Ԫ ԥ珑A䵘ႉﲈ A䵘ႉ酀ႉ ႉ깼ႉऌﺄԥ ʎC䵘ႉ︜C䵘

Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 2
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Περισσότερα Θέματα »

Online E-Campers

Today 8442

Yesterday 10669

Week 56921

Month 36765

All 12745400

Αυτή τη στιγμή online 396 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 8442

Yesterday 10669

Week 56921

Month 36765

All 12745400

Αυτή τη στιγμή online 395 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions