Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.3 49 0.5
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ & ΚΑΡΠΑΘΟΣ 87791
μια γνώμη ακόμη
επειδή από ότι φαίνεται τα σχόλια μου προκάλεσαν αυτό το μίνι "εμφύλιο", οφείλω να πάρω θέση, αν και δεν ξέρω αν αξίζει τον κόπο.
1. Το camping δεν είναι άσχημο, αλλά υπερεκτιμημένο. Την ομορφιά του και την καλή του φήμη, την χρωστάει στους "ωραίους" ανθρώπους που αγαπούν το νησί και την κατασκήνωση και το επιλέγουν. αλλά δυστυχώς αυτοί οι άνθρωποι χρόνο με το χρόνο αντιμετωπίζονται σαν πορτοφόλια, και με αδιαφορία για την ποιότητα των υπηρεσιών που τους προσφέρεται. Αυτό βέβαια δεν συμβαίνει μόνο στην Αστυπάλαια, μάλλον συμβαίνει στην πλειοψηφία των ελληνικών campping, απλώς αφήστε το διακίωμα σε μας τους παλιούς να γκρινιάζουμε και να αναπολούμε παλιότερες και "αθωότερες" οικονομικά εποχές.
2. όχι βρε παιδιά να μας τη βγείτε και από αριστερά για τις εργασιακές σχέσεις του camping!!!! επειδή έχω τύχει να μιλήσω και με τα κορίτσια της λάντζας και της καθαριότητας, πιστέψτε με αμείβονται χάλια και δουλεύουν πολλές ώρες. Πρόκειται για ντόπια κορίτσια που το χειμώνα ασχολούνται με την κτηνοτροφία ή αλλοδαπούς. Κανείς δνε απαιτεί όρους σκλαβιάς για να περνάει ο ίδιος ζάχαρη, αλλά απαιτεί λιγότερο κέρδος για τους ιδιοκτήτες. Επειδή μιλάω με τους ιδιοκτήτες, η ίδια η ιδιοκτήτρια μου έλεγε πέρισυ το καλοκαίρι, πως δεν χρειάστηκε να δουλέψει όλο το χρόνο, έκανε ταξίδια, διατηρεί 2-3 σπίτια, κ.α. και καλά κάνει, δεν έκλεψε κανένα, απλώς εκμεταλλεύτηκε 2-3 εργάτες/τριες και κάμποσους ρομαντικούς campers. Αλλά έλεος μην τους παρουσιάζουμε τους ιδιοκτήτες σαν προλεταριάτο που δεν έχει στον ήλιο μοίρα.
4. Επειδή είμαι άνθρωπος της συνήθειας, επιλέγω να κάνω ντουζ στην ίδια ντουζιέρα τα τελευταία χρόνια. Βρε παιδιά πιστέψτε με έχει τόσα χρόνια τώρα την ίδια σκισμένη και βρώμικη κουρτίνα μπάνιου (είναι άσπρη με μπλε λουλουδάκια). και δεν χρειάζεται καμιά επένδυση, κάνει μόλις 10€ στο super market. φέτος για δώρο στους ιδιοκτήτες έχω αγοράσει μια κουρτίνα και θα τους την χαρίσω, ελπίζω να αλλάξουν μόνοι τους τις ΄αλλες 2.
Απάντηση ιδιοκτήτη 04 Μαΐου, 2024

Άλλη μια απορία είναι γιατί η Κα alexandra 75 εφόσον ήταν δυσαρεστημένη και μας δυσφημούσε με ανακρίβειες και ψευδή επισκέφτηκε πάλι το camping αφού υπάρχουν τόσα φτηνά ξενοδοχεία και εστιατόρια όπως λένε.
Ένα άλλο σημαντικό θέμα για μένα είναι κατά πόσ甜䝴甠곟甜腙畴⓺Aϼϼ@﬈@恝@嫴@帉畲Ѐ�滽䀹䴤ႉ@﬈偨ႈ犸滽狈滽礨滽惄ႉ뚴ႉ犸滽뚨ႉ滾뚴ႉ瀈漃䴤ႉ猣滽�漃췱滽䴤ႉ췻滽痤滽䀹�༈$ ༈$ᅅ癍"揰۪䐺畲暼癝揰۪༈$ 揰۪°㺣畲揰۪€䀹援۪€䀷畳援۪̔援۪㵶畳援۪䵘ႉ塞Item뜸ႉff?搤۪롴܁援۪ܺɖ씢畳롸܁谾↡䗔滿惄ႉ뜸ႉ豸漃뚨ႉ܁祿䀹И滿׼﫜x豸漃뚨ႉ隲W뜸ႉ証ĵ籠﫜若霈W璉靖霫W璉﬈﫜x�㿽ꀀ䀂⣴轜�㿽耀㿿耀저쀀䀴숀�䀵숀�쨀䀵鰀쀀밀쀀䀴ς περί πολύ κόσμου. Αν δεν μπορούν να τον εξυπηρετήσουν 뵆穡巰畳Љ薌̔￿￿嶴畳Љ薀̔遈आ竗遈आ屷畳W竗

Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Περισσότερα Θέματα »

Online E-Campers

Today 3566

Yesterday 10669

Week 52045

Month 31889

All 12740524

Αυτή τη στιγμή online 416 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 3566

Yesterday 10669

Week 52045

Month 31889

All 12740524

Αυτή τη στιγμή online 416 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions