Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.3 49 0.5
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ & ΚΑΡΠΑΘΟΣ 87784
Kalispera ! Lipon gia na teliosoume me th thema h enoxei gia ola ayta ta apandises eimai egw ( douleyw edw ke 4 xronia se ayto to camping)Kitaga to sait ke sizitagame me kapia paidia pou erxounde xronia se emas oti ka8e xrono ananeonoune kati tha paidia se ayto to meros ke mpenoune pali atoma ke grafoune pola arnitika. Oute Maria oute Manolh asxolounde na mpenoune ke na grafoune kala logia ke den xriazete na to kanoune epidh kate epomeno xrono h doulia einai perisotera . Ean htane plousious mipos ke apo thn arxi na htane to camping telio ala distixos einai atoma pou polemane na btiaksoune kati ke na zoune kalitera .E einai fisiologiko na exete ke parapona den mporei 400 atoma na einai eyxaristimeni ,kamia fora ke to fah mporei na einai kameno ke ta toaletes ligo bromikes ( hdika oi ginekies )ke na exei ke fasaria to brady ala mi ksexnate oti ayto einai camping ke oxi strato.Telos pandon eyxaristw sta paidia pou amesos pigane gia na asxolitoune me ayto to thema ke sta paidia pou erxounde pola xronia gia na exoune thn parea mas . kalo kalokerh se olous
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Περισσότερα Θέματα »

Online E-Campers

Today 5346

Yesterday 9798

Week 43156

Month 23000

All 12731635

Αυτή τη στιγμή online 573 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 5346

Yesterday 9798

Week 43156

Month 23000

All 12731635

Αυτή τη στιγμή online 573 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions