Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.3 49 0.5
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ & ΚΑΡΠΑΘΟΣ 87734
Απλά υπέροχο!
Πριν γράψω για την άποψή μου δεν μπορώ να μη σχολειάσω μερικά περίεργα σχόλια που έγιναν πριν 3 μέρες.
Σχετικά με το σχόλιο της Αλεξάνδρας:
- Αν το κάμπινγκ άλλαξε χέρια απ'το 99 και απ'ότι φαίνεται
εσύ συνέχισες να έρχεσαι σ'αυτό, τότε πως σε πείραξε η αλλαγή μετά από 10 ολόκληρα χρονια; Μου φαίνεται λίγο περίεργο αυτο.
Επίσης το ότι κάτι δούλευε αλλιώς παλιά δεν σημαίνει ότι θα πρέπει να δουλεύει πάντα έτσι. Μπορεί να σ'αρέσει έτσι ανοργάνωτο που ήταν παλιά και τα πάρτι που γινόντουσαν μέχρι το πρωί, αλλά με τους περισσότερους που'χω μιλήσει διαφωνούν. Δεν είναι άλλωστε αυτός ο σκοπός ενός κάμπινγκ. Έτσι κι'αλλιώς υπάρχει και η παραλία από κάτω που μπορούν (και έχουνε γίνει) πολύ ωραία πάρτυ, χωρίς να ενοχλείται κανεις!
- Το να κάνεις σχόλεια για ανθρώπους που δεν ξέρεις δεν είναι σωστό για να μην πω κάτι άλλο...
- Σχετικά με τον χώρο, εγώ έχω γυρίσει πολλές φορές ξημερώματα, όταν τα παιδιά πιάνουνε δουλειά και έχω δει πάντα τη λάτζα να καθαρίζει τα πάντα. Οι παγκοι δεν ειναι τέσσερις, αλλά 12 και υπάρχουν καμιά 15αρια+ τραπεζάκια με καρέκλες.
- Από τα ηχεία ακούγονται διάφορες μουσικές. Το ξέρω γιατί πολλές φορές έδινα κι'εγώ μουσική να παίξουνε ;-)
- Η μουσική πέρσυ ήταν όντως δυνατή πέρσυ αλλά γι'αυτό ακριβώς το λόγο απολύθηκε ο DJ και μάλιστα σε φουλ σεζόν!! Δηλαδή τα παιδιά "χωρίς μεράκι" και που θέλουν την αρπαχτή διώξανε τον DJ στην χειρότερη περίοδο, αψιφώντας τις συνέπειες = ΨΥΧΗ.

Σχετικά με σχόλιο Κατερινιού:
- Εγώ μια χαρά είδα αυτές τις μέρες τις τουαλέτες... ;;; Και έτυχε να δω να καθαρίζονται αρκετές φορές τη μέρα...
- Το φαγητό ειναι ΜΙΑ ΧΑΡΑ και δεν καταλαβαίνω γιατί το θεωρείς ακριβό. Δεν νομίζω να μπορείς να φας στο νησί πιο φθηνά (εκτώς από σουβλάκια).
- Το κάμπινγκ ΔΕΝ είναι δίπλα στη ΔΕΗ. Η ΔΕΗ είναι κοντά, αλλά όχι δίπλα.
- Δεν πρόκειται να ασχολήθω καν με σχόλεια περί μπαρ... Πραγματικά ντροπή και ρατσισμός το λιγότερο.
- Συμπωνώ με το παραπάνω σχόλιο ότι το πρωινό δεν σερβίρεται στο μπαρ. Αυτό είνα απλή κακία.

Εγώ έρχομαι εδώ και αρκετά χρόνια στο κάμπινγκ και πάντα φεύγω πολύ ευχαριστημένος.
Είναι (για μένα) το καλύτερο που έχω πάει μέχρι τώρα γιατί συναντώ πάντα ένα πολύ φιλικό περιβάλλον, νιώθω άνετα να επικοινωνήσω με οποιονδήποτε, έχει δίπλα παραλία (δεν είναι κουφονήσια, αλλά είναι καλή), καλή σκιά, καλό φαϊ, είναι καθαρά, κοντά στη χώρα, ξέρω πως ότι ώρα και να'ρθω θα'ναι εκεί το βανάκι και γενικά περνάω πολύ ωραία.
Δεν έχει πισίνα, δεν έχει τεράστειο εστιατόριο, δεν έχει κυριλαρία κλπ...
Όποιος θέλει ας το δοκιμάσει να αποκτήσει τη δική του άποψη!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 1795

Yesterday 9878

Week 31498

Month 159079

All 12664197

Αυτή τη στιγμή online 389 επισκέπτες και ένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 1795

Yesterday 9878

Week 31498

Month 159079

All 12664197

Αυτή τη στιγμή online 390 επισκέπτες και ένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions