Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.3 49 0.5
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ & ΚΑΡΠΑΘΟΣ 87734
Απογοητεύτηκα....
Μόλις επέστρεψα από εκεί. Επέλεξα το νησί (πολύ όμορφο) με βάση τα σχόλια που είχα διαβάσει εδώ μέσα για το camping.Αλλά δυστυχώς η πραγματικότητα με απογοήτευσε. Πολύ βρώμικες τουαλέτες, καθαρίζονται μια φορά την ημέρα, με αποτέλεσμα το βράδυ να προτιμάς να κάνεις την ανάγκη σου στο ύπαιθρο, παρά να μπεις εκεί μέσα. Φαγητό μέσα στο camping, πολύ ακριβό για την ποιότητα του. Μακαρόνια από χθες, κρέας τύπου γκοτζίλα, εμένα με πείραξε και ένα βράδυ την έβγαλα στο ιατρικό κέντρο του νησιού. Για αυτό προσοχή με το φαγητό. και οι υπόλοιποι της παρέας διαμαρτυρήθηκαν για ψιλοπροβλήματα.
Η παραλία έξω από το camping είναι δίπλα στο εργοατάσιο της ΔΕΗ :-x , αν αυτό θεωρείται καλό παραλία, μάλλον εγώ δεν έχω καταλάβει κάτι. Το περιβόητο μπαρ, (το λειτουργεί ο ξάδερφος των ιδιοκτητών με τη βουλγάρα σύζυγο), είναι ο πάγκος που το πρωί σερβίρει καφέδες και χυμούς και το βράδυ ονομάζεται και καλά μπαρ!!!!. Η ιδιοκτήτρια Μαρία, ενώ στην αρχή μας είπε να αφήσουμε μέσα τη μηχανή και δεν θα υπάρξει χρέωση, τη τελευταία μέρα άλαξε γνώμη και μας τη χρέωσε κανονικότατα. Ακούγομια πολύ γκρινιάρα, αλλά μάλλον είχα μεγάλες προσδοκίες που διαψεύστηκαν πανηγυρικά.
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 4291

Yesterday 9878

Week 33994

Month 161575

All 12666693

Αυτή τη στιγμή online 407 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 4291

Yesterday 9878

Week 33994

Month 161575

All 12666693

Αυτή τη στιγμή online 406 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions