camping sti leukada

  • Δημοσιεύσεις: 1
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 0

pistolias δημιούργησε το θέμα: camping sti leukada

fetos eipame me tin kopelia mou na pame leukada stis arxes augoustou me amaxi k na meinoume treis nuxtes se xenodoxeio k treis nuxtes se camping!
i alitheia einai oti exo kanei camping alla mono eleuthero k gia mia duo meres!
opote tha sas parakalousa an exei paei kapoios filos pros ta ekei na mou proteinei kapoio kalo k organomeno konta se kali paralia!
an kapoios exei paei stis vasilikis as mou pei tin apopsi tou k tin empeiria tou giati theloume na kanoume k serf ekeines tis meres pou tha meinoume sto camping!!
euxaristo prokatavolikaB) :)
#1312

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Δημοσιεύσεις: 406
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 89

vassilis απάντησε στο θέμα: Απ:camping sti leukada

Έχω πάει στον Πόρο στη Λευκάδα και έχει πολύ καλό κάμπινγκ. Καθαρό και περιποιημένο. Η παραλία μπροστά είναι αρκετά καλή για μπανάκι, αν και η Λευκάδα έχει πολύ ανώτερες παραλίες (Πόρτο Κατσίκι, Εγκρεμνοί). Με surf δεν ασχολούμαι αλλά ξέρω πως παίζουν δύο παραλίες, Βασιλική και Άγιος Ιωάννης. Ο Πόρος είναι αρκετά κοντά σε αυτές τις παραλίες. Επίσης, θα σου πρότεινα να κοιτάξεις και το Καστρί. Δεν έχω πάει αλλά μου φαίνεται ενδιαφέρον. Δες εδώ για Λευκάδα www.e-camping.gr/index.php?option=com_co...gory&id=66&Itemid=47
#1313

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Δημοσιεύσεις: 4
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1

blaxerman απάντησε στο θέμα: Απ:camping sti leukada

symfono kai ego gia ton poro nomizo oti hne to pio prosegmeno sthn leykada.alla epidh thelhs na kanhs kai serf soy prothno afto sthn basilhkh pou fenete kalo kai sthn paralia toy camping ginete panikos apo serf.den aksizh omos katholoy gia na kanhs mpanio kai preph na exh kai fasaria to bradh genika h perioxh
#1314

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Δημοσιεύσεις: 7
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 0

gk8719 απάντησε στο θέμα: Απ:camping sti leukada

στο Vassiliki beach camping ειχα παει πριν 10 χρονια. απο οτι θυμαμαι το καμπινκ ηταν πολυ καθαρο, ειχε εστιατοριο και ολες τις ανεσεις, οπως πλυντηρια κλπ, γενικα περασα πολυ καλα
#1739

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Δημοσιεύσεις: 12
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 0

Γωγώ απάντησε στο θέμα: Απ:camping sti leukada

Για το καμπινγκ της Βασιλικης δεν ξερω, δεν εχω παει. Αλλα αφου θελετε να ειστε κοντα στη Βασιλικη,το καμπινγκ Καστρι, ειναι πολυ κοντα στη Βασιλικη. Ειναι κτισμενο ψηλα και εχει εκλπηκτικη θεα στη θαλασσα. Καθαρο και με καινουργιες σχετικά εγκαταστασεις. Εχει και φυσικη πισινα, το νερο της θαλασσας μπαινει στους βραχους και σχηματιζει φυσικη πισινα, πολυ εντυπωσιακή να την κοιτας απο ψηλα, αλλα προσωπικα δεν θα κολυμπουσα, γιατι τα νερα ειναι στασιμα και μαλλον γεματα μικροβια. Ειδικα η κοπέλα σου ας μην κολυμπησει καλυτερα, οι γυναικες ειναι πιο ευαισθητες στις μολυνσεις.
Απο τιμες ειναι τσουχτερο, ομως. Υπολογισε 30 ευρω τη μερα για 2 ατομα, σκηνη και αυτοκινητο. Η παραλια βοτσαλο και πολυ μικρη και ησυχη. Η θαλασσα μεσα ψιλο βοτσαλο που βαθαινει αποτομα και κρυα (η δικη μου προτιμηση στη θαλασσα). Το μερος δεν ειναι καταλληλο(λογω των βραχων)για πολυ μικρα παιδια και γι αυτο ησυχο.
Μπορει να μην ειναι καταλληλο για σας, δεν ξερω, παντως αξιζει να περασεις απο κει, να ριξεις μια ματια.
Α! ξεχασα. Απο Βασιλικη παιρνεις καραβακι και πηγαινεις σε μια απο τις καλυτερες παραλιες της ελλαδας. Πιο Πορτο Κατσικι, το Πορτο-κατσικι ειναι για ολους(το ξερει και η κουτση Μαρια) το ΑΓΙΟΦΥΛΛΙ ομως, ειναι για λιγους και απαιτητικους! Αρκει να μη φυσαει...πηγαινε και θα με θυμηθεις... :woohoo:

Ζήσε την καθε μερα της ζωής σου, δεν θα ξανάρθει για να την ζήσεις, οπως θα΄θελες...
#1745

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Powered by Kunena Φόρουμ