Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.8 12 0.5
ΣΑΜΟΘΡΑΚΗ 46749
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Σκιά
 
3.0
Καθαριότητα
 
3.0
Παροχές
 
3.5
Τοποθεσία
 
4.5
Από τα κάμπινγκ που μου αρέσουν... Λίγο χύμα και όχι στημένα, με πισίνες, περιφραγμένες θέσεις και μονιμάδες με απερίγραπτες κατασκευές.
Θετικά: ΗΡΕΜΙΑ (όλες τις ώρες είχε απίστευτη ησυχία), το βράδυ άκουγες το κύμα και άδειαζε το μυαλό σου, η θάλασσα είναι στα 20μέτρα, πεντακάθαρη με μεγάλες πέτρες μόνο. Τα παιδιά στην υποδοχή ΑΨΟΓΑ και φιλικότατα. Η γύρω περιοχή πολύ όμορφη (είναι πολύ κοντά στον Φονιά). Ζεστό νερό είχε πάντα, κοινόχρηστη κουζίνα και ψυγεία- καταψύκτη (αν και μακρυούτσικα από το τέρμα του κάμπινγκ που ήμουν, αλλά σιγά το περπάτημα-απλά δεν πάς κάθε 10λεπτο). Ο πρωϊνός δε καφές στο αναψυκτήριο (στο πλάϊ που είναι το μεγάλο τραπέζι), βλέποντας τη θάλασσα και μη ακούγοντας τίποτα άλλο παρά μόνο το κύμα, στην απόλυτη σκιά και με καλό βιβλίο ήταν must κάθε πρωϊ. Οσον δε αφορά το κόστος νομίζω ότι είναι το φθηνότερο κάμπινγκ που έχω μείνει. 10ευρώ για 1 άτομο, σκηνή και αυτοκίνητο!
Αρνητικά: οι τουαλέτες είναι τούρκικες (μία μόνο είναι φυσιολογική...) σε κάθε συγκρότημα τουαλετοντουσιέρων. Επίσης η πίεση του νερού στα ντούς δεν ήταν επαρκής αν έκαναν περισσότεροι μπάνιο (εκεί έμενες με τη σαπουνάδα και περίμενες να τελειώσει ο άλλος). Και από καθαριότητα...κάτω του μετρίου (είχε μια μυρωδιά...κατουρλίλας το όλο θέμα μόνιμα). Από σκιά επίσης δεν έχει τρελλή, μέτρια θα έλεγα.
Αλλά δεν με ενόχλησε τίποτα από όλα αυτά πραγματικά. Η φιλοσοφία του συγκεκριμένου κάμπινγκ ήταν στα γούστα μου και πραγματικά ευχαριστήθηκα και χαλάρωσα και ξεκουράστηκα και πέρασα πολύ όμορφα!


ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για παρέες νέων
  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για σκηνές
  • Κατάλληλο για τροχόσπιτα
  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Άφιξη
11 Αυγούστου 2013
Αναχώρηση
21 Αυγούστου 2013
Ταξίδεψα με
Μόνος
Έμεινα
Μικρή σκηνή (2-3 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 8442

Yesterday 7279

Week 28267

Month 155848

All 12660966

Αυτή τη στιγμή online 466 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 8442

Yesterday 7279

Week 28267

Month 155848

All 12660966

Αυτή τη στιγμή online 467 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions