Λεπτομέρειες αξιολόγησης

2.9 8 0.5
ΚΟΜΟΤΗΝΗ 28710
(Ενημερώθηκε: 07 Απριλίου, 2013)
Γενική βαθμολογία
 
3.1
Σκιά
 
3.5
Καθαριότητα
 
3.0
Παροχές
 
1.0
Τοποθεσία
 
5.0
Το συγκεκριμενο camping ειναι παρατημενο στη μοιρα του.Απο τυχη παραμενει ακομα!Η τοποθεσια ειναι παρα πολυ καλη οπως και η σκια των δεντρων(λογικο αφου η φυση οργιαζει εκει που δεν υπαρχουν ανθρωποι)!!!Για τα αλλα δυο θα σας πω σε ενα μηνα αφου θα εχω ολοκληρωμενη αποψη.Αν και οι τουαλετες-μπανια απ΄οτι ειδα ειναι σε κακο χαλι(σπασμενα τα περισσοτερα πλακακια και τα εμαγιε ειναι κιτρινομαυρα απο το χρονο).Οσο για τις παροχες μονο νερο και ρευμα και αυτα αγνωστο ποτε.Τον Οκτωβριο του 2010 που ρωτησα ποτε θα εχει πευμα και νερο μου ειπαν απο 1/5 εως 30/10.Σημερα 19/5/2011 ρευμα δεν υπαρχει ακομα και σε ερωτηση μου γιατι, αφου μου ειπαν για 1/5, οι συγκεκριμενοι "κυριοι" θυμωσανε κι απο πανω., ηταν η απαντηση τους!!!Αυτη η δημοσιουπαλληλικη νοοτροπια που επικρατει κατεστρεψε ενα απο τα καλυτερα camping στην Ελλαδα!Συγχαρητηρια κυριοι της δημαρχειας Αιγειρου και της τωρινης δημαρχειας Κομοτηνης!!!Υ.Γ. το 1,5 χιλιαρικο ξερετε να το ζητατε απο αυτους που εχουν τα τροχοσπιτα τους ολο το χρονο εκει!!!.Αλλαξτε τουλαχιστον την πινακιδα και γραψτε "παρκιγκ-γκαραζ" για τροχοσπιτα!!!!!

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για σκηνές
  • Κατάλληλο για τροχόσπιτα
  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 9090

Yesterday 7279

Week 28915

Month 156496

All 12661614

Αυτή τη στιγμή online 421 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 9090

Yesterday 7279

Week 28915

Month 156496

All 12661614

Αυτή τη στιγμή online 422 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions