Λεπτομέρειες αξιολόγησης

2.6 22 0.5
ΣΚΙΑΘΟΣ & ΣΚΟΠΕΛΟΣ 79095
Καλό αλλά πολύ ακριβό
Πήγα φέτος στα τέλη Ιουλίου. Αντικειμενικά, ως χώρους το κάμπινγκ ήταν αρκετά καλό. Πολύ καθαρό με αρκετή σκιά. Θετικό στοιχείο οι ταχυθερμοσίφωνες και το υγρό σαπούνι στις τουαλέτες. Πολύ θετικό χαρακτηρίζω το γεγονός ότι δεν επιτρέπονταν τα αυτοκίνητα στο χώρο των σκηνών, παραμόνο για φόρτωμα-ξεφόρτωμα. Τέλος μου άρεσε που είχε τραπεζάκια και καρέκλες διασκορπισμένα ανάμεσα στις σκηνές και μπορούσες να αράξεις άνετα.
Στα αρνητικά βάζω το υποτυπώδες mini-market, την υποτυπώδη "καφετέρια" και την απόσταση από την παραλία. Επίσης, το πάρκινγ που διαθέτει εκτός του κυρίως χώρου, παρόλο που το χρεώνει είναι πρακτικά αφύλακτο. Όλα τα παραπάνω τα χρεώνει στην απίστευτα υψηλή τιμή των 28€ την ημέρα (2 άτομα, σκηνή και αυτοκίνητο). Όσον αφορά τον "ιδιόρυθμο" ιδιοκτήτη, έχει προσπαθήσει να βάλει έγγραφους κανόνες (που φροντίζει να τους γνωστοποιεί με κάθε τρόπο) στα πάντα, προφανώς για να καλύψει την πλάτη του και να αποφύγει τις κακοτοπιές. Υποκειμενικά αυτό δε μου άρεσε, καθώς το κάμπινγκ για εμένα σημαίνει "ελευθερία".
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 4248

Yesterday 8800

Week 39129

Month 117943

All 12623061

Αυτή τη στιγμή online 214 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 4248

Yesterday 8800

Week 39129

Month 117943

All 12623061

Αυτή τη στιγμή online 216 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions