Λεπτομέρειες αξιολόγησης

2.6 22 0.5
ΣΚΙΑΘΟΣ & ΣΚΟΠΕΛΟΣ 79144
Εγώ πήγα φέτος. Είχε και μίνι-μάρκετ και εστιατόριο. Πράγματι κοστίζει 10 ευρώ το άτομο και πράγματι ο ιδιοκτήτης μπορεί να φαίνεται 'παράξενος' αλλά σε όσους κάνουν κάμπινγκ λόγω 'φυσιολατρείας' δηλ. αγάπης στη φύση και ΣΕΒΑΣΜΟΥ προς τον διπλανό ΚΑΙ τη φύση, περνάει υπέροχα. Έχει σκιά και πολύ καθαρές τουαλέτες. Έχει και μια μικρή παιδική χαρά στην οποία παίζουν τα παιδιά όλη τη μέρα. Πράγματι ο ιδιοκτήτης έδιωξε μερικούς που θεωρούν οτι κάμπινγκ σημαίνει ουρλιαχτά μεθυσμένων μέσα στη νύχτα και ραδιόφωνα δεξιά και αριστερά ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ. Πράγματι εφαρμόζει κανόνες όπως να μην τρέχουν αυτοκίνητα και μηχανάκια μέσα στο χώρο (που μπορεί το παιδί μου να βγει για να παίξει). Να μη μιλήσουμε για τα βαν που φεύγοντας αφήνουν μια τεράστια κηλίδα 'υγρού' (?? άγνωστης φύσης...) στο χώμα όπου θα βάλω εγώ μετά την δικιά μου σκηνή. Ναι, χάρηκα οταν έβαλε τις φωνές σε κάποιους Ιταλούς που άδειασαν αυτό το 'υγρό' δίπλα στη σκηνή μου και σε κάποιους Γάλλους (που φημίζονται για την καθαριότητά τους) που άδειασαν ένα αντίστοιχο δοχείο με πετσετάκια (??) και σερβιέτες (!!) στις τουαλέτες και πλημμύρισε ο τόπος ... με ζουμιά..!! Και σαφώς ευχαριστήθηκα οταν άκουσα το 'είμαστε γεμάτοι' σε κάτι θηριώδεις τύπους που είχαν μεγάφωνα πάνω στη μηχανή και μιλούσαν ενώ ήταν καβάλα στη μηχανή με τη μουσική στη διαπασών....! Κάνω κάμπινγκ πολλά χρόνια και έχω παιδιά τα οποία προσπαθώ να μάθω να αγαπούν και να σέβονται τη φύση και τον δίπλα τους. Προτιμώ να ησυχάζω σε μέρος με "παράξενο" ιδιοκτήτη που προφυλάσσει την ησυχία μου παρά να γυρίσω πίσω με τα νεύρα τσατάλια.
Η παραλία είναι γύρω στα 300 μέτρα και με τα πόδια είναι περίπου 8-10 λεπτά (ούτε...). Ο φυσιολάτρης ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ... δεν βαριέται.. Ειλικρινά προτιμώ να χαρακτηρίζομαι"συνταξιούχος" - παρά το οτι είμαι μόνο 45 - και να ζω για λίγο στον 'παράδεισο'... Καλό καλοκαίρι
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 4403

Yesterday 7279

Week 24228

Month 151809

All 12656927

Αυτή τη στιγμή online 359 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 4403

Yesterday 7279

Week 24228

Month 151809

All 12656927

Αυτή τη στιγμή online 359 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions