Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.2 114 0.5
ΜΑΓΝΗΣΙΑ (ΠΗΛΙΟ) 146366
Σε συνέχεια του προηγούμενου σχολίου μου κι έπειτα από την απάντηση του ιδιοκτήτη:

- Γνωρίζω πολύ καλά ότι σε περιπτώσεις που η απόδειξη αφορά σε συναλλαγή αξίας μικρότερης από 500 ευρώ, η καταγγελία στον αριθμό 11012 δεν οδηγεί σε εμπλοκή της Οικονομικής Αστυνομίας, για αυτό και δεν το έκανα. Ξέρετε πολύ καλά ότι δύσκολα κάποιος στις διακοπές του θα κάνει μήνυση στην Αστυνομία για ένα τόσο μικρό ποσό...

- Όπως γνωρίζετε πολύ καλά, μια τέτοιου είδους καταγγελία από μέρους μου θα ήταν πολύ δύσκολο να αποδειχθεί επειδή δεν έχω μάρτυρες πλέον και θα είναι ο λόγος μου έναντι του λόγου σας και όποιων μαρτύρων θα φέρετε. Αντί λοιπόν να αναφέρεστε σε όρια που υπερέβην, επειδή μετέφερα τις εμπειρίες μου, καλύτερα να φροντίσετε κάτι τέτοιο να μην ξανασυμβαίνει. Πήγα 2 φορές για καφέ στο μπαρ και δεν έγινε έκδοση απόδειξης.

- Το νερό στο κυλικείο μας χρεώθηκε 0,80 του ευρώ (με απόδειξη), όταν στα μίνι μάρκετ στον Αγ. Ιωάννη η ίδια μάρκα κόστιζε 0,70 ευρώ. Ο καφές στο ποτήρι 2,50 ευρώ (μαζί με νερό μισό λίτρο που δινόταν δωρεάν) και στο χάρτινο (αν δεν κάνω λάθος) 2,00 ευρώ. Στον Αγ. Ιωάννη διατίθεται στο 1,50 ευρώ σε χάρτινο από τον φούρνο και 1,60 ακριβώς δίπλα σε μικρό μαγαζί.

Αυτά μου συνέβησαν, αυτά λέω. Αυτός είναι ο σκοπός αυτού του site και ευχαριστώ για τη φιλοξενία. Δεν έχω σκοπό να δυσφημίσω κανέναν, το κάμπινγκ μου άρεσε πολύ και η επαγγελματικότητα του ιδιοκτήτη και οι υπηρεσίες που προσέφερε. Σίγουρα θα το ξαναεπισκεφτώ και αυτό προτείνω και στους αναγνώστες. Αλλά... δεν είναι όλα για καλά λόγια. Κάποια πράγματα θα πρέπει να διορθωθούν κι αυτό δεν αφορά μόνο το κάμπινγκ. Θέλετε να σας αναφέρω και ποια μαγαζιά δεν έκοβαν απόδειξη συστηματικά στον Αγ. Ιωάννη;;;
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 3 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 8611

Yesterday 7279

Week 28436

Month 156017

All 12661135

Αυτή τη στιγμή online 383 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 8611

Yesterday 7279

Week 28436

Month 156017

All 12661135

Αυτή τη στιγμή online 383 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions