Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.6 5 0.5
ΜΑΓΝΗΣΙΑ (ΠΗΛΙΟ) 21891
Η ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ .....
ενός προϊόντος, είτε είναι camping είτε ένα κινητό, όταν γίνεται από απλούς καταναλωτές είναι ως επί το πλείστον υποκειμενική.

Ο κάθε αναγνώστης οφείλει να το λάβει σοβαρά υπόψη του.

Για παράδειγμα το 99% των σχολίων για το ΤΡΙΤΟΝ είναι θετικά "εκτός" από το δικό μου.

Δεν διαφώνησα για τα τυπικά (καθαριότητα κλπ) διότι και να το έκανα με τόσα θετικά σχόλια θα γινόμουν γραφικός και αφερέγγυος.

Εστίασα όμως στα δικά μου γούστα όπου τα ανέλυσα με σκοπό αν υπάρχει κάποιος με ίδια γούστα με τα δικά μου να είναι προετοιμασμένος.

Αυτό κάνουμε όλοι.

Για μένα η καθαριότητα δεν έγκειται τόσο στην καλή πρόθεση του ιδιοκτήτη αλλά στο επίπεδο και στην παιδεία των φιλοξενούμενων επισκεπτών.

Το φαγητό δεν είναι ψηλά στις προτεραιότητές μου γιατί το καλοκαίρι στο camping το φαγητό είναι εμπόδιο στην απόλαυση της θάλασσας εφόσον μετά το φαγητό πρέπει να περιμένεις σχεδόν 4 ώρες πριν ξαναμπείς.

Καθένας έχει τις προτιμήσεις του και μέσα από αυτές θα βγουν και εμπάθειες κατά των ιδιοκτητών αλλά και του χώρου. Είναι όμως αυτά αρκετά για να μην επισκευθεί κάποιος ένα camping εν προκειμένω?

Τέλος, κανείς δεν πρέπει να επαφίεται στις γνώμες τρίτων αλλά να τις έχει στο νου του ώστε να μη βρεθεί προ εκπλήξεων και ας γράφει ο άλλος ό,τι του κατέβει. .
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

  • Δεν υπάρχουν δημοσιεύσεις προς εμφάνιση

Online E-Campers

Today 2843

Yesterday 7206

Week 20927

Month 154996

All 12481020

Αυτή τη στιγμή online 231 επισκέπτες και ένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 2843

Yesterday 7206

Week 20927

Month 154996

All 12481020

Αυτή τη στιγμή online 231 επισκέπτες και ένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions