Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.2 114 0.5
ΜΑΓΝΗΣΙΑ (ΠΗΛΙΟ) 146365
Κακή έκπληξη
Γενική βαθμολογία
 
1.4
Σκιά
 
0.5
Καθαριότητα
 
0.5
Παροχές
 
0.5
Τοποθεσία
 
4.0
Δεν νομίζω ότι έχω γνωρίσει πιο αγενείς ανθρώπους στη ζωή μου !
Είχαμε τηλεφωνήσει στα τέλη Ιουνίου για να κάνουμε κράτηση σε σπιτάκι για τα μέσα Αυγούστου και το ρωτήσαμε αμέσως για την πολιτική του κάμπινγκ για τα κατοικίδια. Μας εξήγησαν ότι πρέπει να τους αφήσουμε το βιβλιάριο υγείας του σκύλου, να το έχουμε πάντα δεμένο και να φροντίζουμε για την καθαριότητα του. Μέχρι εδώ καλά ... και όλα αυτά γνωστά και αποδεκτά. Φτάνοντας όμως, 15αύγουστο στο κάμπινγκ, μας "υποδέχτηκε" ένας αγενέστατος λέγοντας με ύφος καρδινάλιου ότι φτάσαμε πολύ νωρίς (12:15) και δεν μπορούμε να μπούμε στο κάμπινγκ και ... "δεν φαντάζομαι να έρθει και ο σκύλος ;;;" Αφού τους θυμίσαμε την συζήτηση, την οποία διαστρέβλωσαν, λέγοντας ότι τα σκυλιά μένουν δεμένα έξω από τα σπιτάκια !!! μας έδωσαν την εξής απάντηση :" Αν κάποιος είναι αλλεργικός στα σκυλιά, τι θα κάνω εγώ;" Δηλαδή, τα σπιτάκια μένουν ακαθάριστα ; Προφανώς και Ναι ! Και δυστυχώς, και πάλι όταν έρχεται η φουλ σεζόν και έχουμε φουλάρει με τουρίστες κάνουμε τον νταή ! Κρίμα ! Δεν βρήκαμε πουθενά να διανυκτερεύσουμε και επιστρέψαμε 2 ημέρες νωρίτερα !

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Άφιξη
16 Αυγούστου 2015
Αναχώρηση
16 Αυγούστου 2015
Ταξίδεψα με
Φίλους
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 7797

Yesterday 7279

Week 27622

Month 155203

All 12660321

Αυτή τη στιγμή online 323 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 7797

Yesterday 7279

Week 27622

Month 155203

All 12660321

Αυτή τη στιγμή online 324 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions