Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.2 114 0.5
ΜΑΓΝΗΣΙΑ (ΠΗΛΙΟ) 146271
σχετικα με τις αποδειξεις

επειδη αντιμετωπισα πολυ σοβαρο προβλημα γενικοτερα στο ακριβο πηλιο με την εκδοση αποδειξεων , μπορω να αριθμησω τουλαχιστον 5 περιπτωσεις σε καταστηματα εστιασης οπου ζητουσα επιμονα για αρκετη ωρα την αποδειξη μετα απο διαφορες κωμικοτραγικες δικαιολογιες οτι νομιζε οτι την εφερε πριν, εχει κολλησει η ταινια, εσκεμενη καθυστερηση για να φυγω κλπ και μαλιστα για να μαστε δικαιοι αφου τονιζεται μεσω του φορουμ η κατα την αποψη μερικων κατασκηνωτων η παραβατικοτητα στο μπαρακι αρα κατονομαζεται η επιχειρηση
δεν μου εκοβαν αποδειξη στο γαλεο,εμπειρικο,ακρογιαλη και επρεπε να την ζητησω εγω,
επισης στην τσαγκαραδα (ταξιαρχες) με ρωτησαν αν θελω αποδειξη απαντησα οχι αν μου κανει καλυτερη τελικη τιμη και μου εφερε κανονικη χρεωση. μετα βιας και βασανων του πηρα αποδειξη

συγκεκριμενα στο μπαρακι η στο μινι μαρκετ παντα μου εκοψαν αποδειξη. επειδη εχω μαζεψει ολες τις αποδειξεις απο το πηλιο ειναι στην διαθεση καθε ενδιαφερομενου οι αποδειξεις απο το μπαρακι απο το μινι μαρκετ και η αποδειξη των διανυκτερευσεων
δεν αμφισβητω σε καμια περιπτωση τα λεγομενα των φιλων απλως αντιπαραθετω με στοιχεια για καθε ενδιαφερομενο τα δικα μου διοτι εγω δεν ειδα να συμβαινει κατι τετοιο. παρολο που καφε εφτιαχνα μονος μου τις πιο πολλες φορες και γενικοτερα δεν αγοραζω καφε με τιμη πανω απο 1ευρω διοτι αυτη θεωρω πως ειναι η αξια του συμπεριλαμβανομενου του νομιμου κερδους, οσες φορες πηγα στο μπαρ πηρα αποδειξη.



Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Online E-Campers

Today 5368

Yesterday 6270

Week 24099

Month 102913

All 12608031

Αυτή τη στιγμή online 150 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 5368

Yesterday 6270

Week 24099

Month 102913

All 12608031

Αυτή τη στιγμή online 150 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions