Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.9 8 0.5
ΛΑΡΙΣΑ 25353
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Σκιά
 
4.5
Καθαριότητα
 
4.5
Παροχές
 
5.0
Τοποθεσία
 
4.0
Μου άρεσε πολύ το συγκεκριμένο κάμπινγκ. Σχετικά μικρό αλλά καλά οργανωμένο, χωρίς υπερβολές αλλά με όλες τις απαραίτητες υποδομές και φυσικά πάρα πολυ καλές τιμές. Σε γενικές γραμμές θα συμφωνήσω με τις αξιολογήσεις των προηγούμενων και θα προσθέσω μερικές επισημάνσεις:
Σχετικά με τους κατοίκους....δεν θα έλεγα οτι είναι κομπλεξικοί σε καμία περίπτωση,οι μόνιμοι όντως έχουν μετατρέψει τα τροχοσπιτα τους σε εξοχικά σχεδόν, γνωρίζονται μεταξύ τους και δεν ψάχνονται να κάνουν "φιλίες" με εμας που πάμε για 1 βδομάδα (λογικό εν μέρη) αλλά ούτε και εχθρικοί είναι σε καμία περίπτωση. Εμάς οι απέναντι με το που ήρθαμε μας έδωσαν και πληροφορίες για τις καλές παραλίες στα τριγύρω.
Οι χώροι υγιεινής όπως αναφέρεται και από τους άλλους είναι αρκετά καθαροί πάντα και το νέρο είναι πάντα ζεστό στο νουζ. Από τις 5 μέρες που μείναμε, μόνο μια φορά πέτυχα χλιαρό νερό κι αυτό γιατί ήταν ώρα αιχμής... Μου άρεσε που είχε και τουρκικες τουαλέτες για όσους ανησυχούν για την υγειινή και κανονικές τουαλέτες για όσους θέλουν την άνεση.Κι όπως αναφέρθηκέ, ουρά δεν υπάρχει πουθενά.
Στην κουζίνα έκτός από όσα προαναφέρθηκαν, πλέον υπάρχουν και 2 μεγάλα κοινόχρηστα ψυγεία....πράγμα που προσωπικά με βόλεψε απίστευτα πολύ γιατί πήγα χωρίς καμία προετοιμασία στο ζήτημα του φαγητού κι έτσι μπορούσα να κρατήσω κάπου ντοματούλες, τυράκι, φρούτα ...αλλά και κρύο νερό και μπύρες. Ο χώρος στα ψηγεία ήταν υπερ-αρκετός γιατί οι μόνιμοι έχουν ψηγεία στα τροχοσπιτα τους. Αν υπήρχε και ένα κοινόχρηστο μάτι γκαζιού πραγματικά δε θα μπορούσα να είμαι πιο ευχαριστημένη...
Ο φούρνος...μμμ...πρωτο πράγμα που επισκεπτόμασταν το πρωί... το πιο νοστιμο ψωμί που έχω φάει σε διακοπές....και φυσικά ότι άλλα καλούδια τραβάει η όρεξη του καθενός... ανοιχτός και τις Κυριακές!
Ρεύμα...εντελώς δωρεαν...πραγματικά παίζει να είναι το μοναδικό camping σε όλη την Ελλάδα που το κάνει αυτό. Με εντυπωσίασε! Όσο για το wi-fi...όσο κι αν προσπάθησα δεν μπόρεσα να συνδεθώ απ'το κινητο, δε ξέρω τι έφταιγε...ίσως ήταν χαμηλή η ισχύς του σήματος. ¨Οπως και να'χει το είδα ως θετικό...αποτοξίνωση από το ιντερνετ, σε καμπινκγ είσαι, νιώσε πιο κοντά στη φύση:-)
Αν υπήρχε κάτι που ήταν υπερπαραγωγή ήταν ο παιδότοπος... τον έβλεπα και στεναχωριόμουν που δεν είμαι παιδάκι να παίξω στα φουσκωτά! Πάντως το καφέ του παιδότοπου μαζευει και κόσμο χωρίς παιδιά γιατί το βράδυ σερβίρει κρέπες, βάφλες, club sandwitch και άλλα σχετικά καλούδια...
Extra θετικό, το αίσθημα ασφάλειας που σου προσφέρει λόγω του οτι δουλεύει με μόνιμους και οικογένειες. Πηγαίναμε για μπάνιο ή για ύπνο χωρίς να μας νοιάζει αν έχουμε κλειδώσει ή όχι το αυτοκίνητο...
Το μόνο που λίγο με ενόχλησε κατά τη διαμονή μου ήταν οτι το βράδυ πολλές φορές ακούγοταν λιγο η μουσική από το μπαράκι δίπλα στο καμπινκγ αλλά κι αυτό ευτυχώς δεν τραβούσε ως πολύ αργά..
Γενικά είναι οικογενειακό καμπινκγ αλλά κάνει και για ζευγάρια/παρέες που θέλουν να χαλαρώσουν και να περάσουν όμορφα. Άλλωστε νυχτερινή ζωή βρίσκεις ευκολα και στα τριγύρω ενώ ησυχία και χαλάρωση δε βρίσκεις παντού...



ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για παρέες νέων
  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για σκηνές
  • Κατάλληλο για τροχόσπιτα
  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Άφιξη
09 Αυγούστου 2014
Αναχώρηση
14 Αυγούστου 2014
Ταξίδεψα με
Ζευγάρι
Έμεινα
Μεσαία σκηνή (4 - 5 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

  • Δεν υπάρχουν δημοσιεύσεις προς εμφάνιση

Online E-Campers

Today 3342

Yesterday 7206

Week 21426

Month 155495

All 12481519

Αυτή τη στιγμή online 227 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 3342

Yesterday 7206

Week 21426

Month 155495

All 12481519

Αυτή τη στιγμή online 227 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions