Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.5 30 0.5
Hot
ΑΛΟΝΝΗΣΟΣ 88814
Πολύ καλό...
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Σκιά
 
5.0
Καθαριότητα
 
5.0
Παροχές
 
3.0
Τοποθεσία
 
5.0
23/7/2011 με 29/7/2011. Μια εβδομάδα στην Αλόννησο είδαμε τα πάντα από πανέμορφες παραλίες...αλλά σαν αυτές που έχει κάτω από το κάμπινγκ δεν υπήρχαν σε όλο το νησί λέμε...Ειδικά τέρμα αριστερά όπως κατεβαίνεις που οδηγεί σε μια μικρή παραλία με πέτρες χωμένη σχεδόν στο δάσος, ήταν μαγεία...Το Camping είναι πολύ καλό, καθαρό, γεμάτο δέντρα και με απίστευτη θάλασσα από κάτω, όπως είπα. Με τον ιδιοκτήτη δεν είχαμε πολλά πάρε-δώσε γιατί δεν καθόμασταν πολύ στο κάμπινγκ, αλλά απ' αυτά που είδαμε μας φάνηκε αρκετά σωστός στη δουλειά του και στη φροντίδα που έχει δείξει για το κάμπινγκ του. Οι κάτοικοι ευτυχώς δεν έχουν καπηλευτεί αρκετά το νησί τους γι' αυτό και έχει παρθένες/παραδεισένιες ακτές. Το συγκεκριμένο κάμπινγκ αλλά και γενικά το νησί είναι για ψαγμένους. Αν θέλεις κάτι που να μην έχει σχέση με Μύκονο, Πάρο κλπ από επίπεδο κόσμου, θορύβου και τοπίου, η Αλόννησος και το Rocks είναι αυτό που θες. Φύση μοναδική, θάλασσα υπέροχη. Ήτανε αυτό που ζητούσαμε ακριβώς με την κοπέλα μου. Το μόνο που κατά τη γνώμη μου πρέπει να κάνεις είναι να νοικιάσεις μηχανή/γουρούνα/αυτοκίνητο για να απολαύσεις το νησί και για να τα βγάλεις πέρα με τις εφιαλτικές ανηφόρες. Οι τιμές του κάμπινγκ νορμάλ μου φάνηκαν για την εξαιρετική κατάσταση και θέση που έχει το Rocks... 7.5€ το άτομο, 3€ η σκηνή και 2€ για το όχημα. Ελπίζω να μας ξαναφέρει ο δρόμος εκεί κάποτε.

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για σκηνές
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

  • Δεν υπάρχουν δημοσιεύσεις προς εμφάνιση

Online E-Campers

Today 588

Yesterday 7236

Week 25908

Month 159977

All 12486001

Αυτή τη στιγμή online 242 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 588

Yesterday 7236

Week 25908

Month 159977

All 12486001

Αυτή τη στιγμή online 242 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions