Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.5 30 0.5
Hot
ΑΛΟΝΝΗΣΟΣ 88815
camping Rocks, κάφρος ο ιδιοκτήτης
Καλό το camping, με καλή σκια, σχετικά καθαρές τουαλέτες, πολύ ήσυχο, ζευγαροφάση κυριως.
Με ξενέρωσε όμως απίστευτα ο κάφρος ο ιδιοκτήτης του.
Οι λόγοι:
1) Με το ζόρι του έπαιρνες μια καλημέρα
2) Το camping είναι τίγκα στις πευκοβελόνες, που με όλους τους άσχετους να ανάβουν από 10 κεράκια και γκαζάκια γύρω γύρω είναι πολύ επικίνδυνο. Μάλιστα έγινε και μια έκρηξη από γκάζι (όντως) μπροστά στα μάτια μου και πάλι καλά που την προηγούμενη είχε βρέξει και ήταν τα πάντα νωπά. Αλλιώς πιθανότατα θα είχαμε φωτιά. Και τι έκανε ο ιδιοκτήτης; Άρον άρον κρέμασε μερικούς πυροσβεστήρες στα πεύκα (πάλι καλά) και το βράδυ κυνήγαγε και έσβηνε τα κεράκια. Να δώσει 100-200 ευρώ σε έναν άνθρωπο να μαζέψει τις πευκοβελόνες ούτε για πλάκα.
3) Μας χρέωσε ο αγιογδύτης 2 ευρώ την ημέρα για πάρκινγκ το μηχανάκι το νοικιάρικο! Φτιάξε τουλάχιστον την ράμπα να την ανεβαίνουν και τα 50αρια.... (3 η σκηνή + 2x8 τα άτομα + 2 το μηχανάκι = 21 ευρώ την ήμέρα, πολλά δεν είναι;-)
4) Ενώ το camping είναι γεμάτο σφίγγες, ένα φαρμακείο δεν έχει. Μόνο ένα μπουκαλάκι αμωνία!
5) Μου την έσπασε πάρα μα πάρα πολύ, το γεγονός ότι ενώ με το τζιπ κατεβαίνει να σε μαζέψει από το λιμάνι, μη τυχόν και πας στο άλλο camping, όταν του ζήτησα να μας κατεβάσει στο λιμάνι αρνήθηκε λέγοντας φούμαρα ότι δεν έχει αυτοκίνητο κτλ. Και φυσικά τον πέτυχα στο λιμάνι με τον τζιπ τον ψεύτη.

Τάμα το έχουν όσοι έχουν camping να είναι κάφροι; Εγώ πάντως τον μαυρίζω.
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

  • Δεν υπάρχουν δημοσιεύσεις προς εμφάνιση

Online E-Campers

Today 5818

Yesterday 7236

Week 31138

Month 165207

All 12491231

Αυτή τη στιγμή online 967 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 5818

Yesterday 7236

Week 31138

Month 165207

All 12491231

Αυτή τη στιγμή online 965 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions