Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.5 22 0.5
Hot
ΜΕΣΣΗΝΙΑ 40687
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Σκιά
 
4.0
Καθαριότητα
 
5.0
Παροχές
 
5.0
Τοποθεσία
 
5.0
Κάνοντας τον γύρο της Πελοπ/σου έμεινα σε 5-6 camping. Μεταξύ όλων αυτών, μπορώ να πω οτι αυτό το camping ήταν το καλύτερο που έμεινα, σε συνδυασμό τιμής και παροχών, καθώς κάποια υπόλοιπα κριτήρια είναι και υποκειμενικά. Παρότι η Καλαμάτα δεν ήταν στα αρχικά μας πλάνα, μείναμε extra 2 βράδια και εξαιτίας φυσικά του camping. Πολύ καθαρό, πολύ ευγενικοί, και ειλικρινά ευγενικοί, οι ιδιοκτήτες, με κουζινάκι για μαγείρεμα, ΚΑΙ χαρτί στην τουαλέτα(το μοναδικό καμπινγκ που πέτυχα με χαρτι τουαλέτας!!). Η σκιά είναι καλή και το κλίμα γενικότερα πολύ φιλικό, καθώς και αυτοί που έμεναν στα τροχόσπιτα ήταν πολύ φιλικοί με αυτους σε σκηνή, κάτι που δε συμβαίνει πάντα. Ιδανικό για παρέες νέων καθώς είναι περίπου 1 τέταρτο περπάτημα από την παραλιακή της Καλαμάτας, η οποία έχει πολύ καλή νυχτερινή ζωή το καλοκαίρι.Επιπλέον, και η θαλασσα στην περιοχή εκείνη είναι πάρα πολύ καλή. Οι τιμές για τη διαμονή είναι οι καλύτερες που πέτυχα στο tour μου και φυσικά, μου έκοψε και απόδειξη(δε συμβαίνει πάντα...)
Ειλικρινά θα θελα να θυμηθώ να γράψω κάτι αρνητικό για να φανώ πιο αντικειμενικός, αλλά δε βρίσκω. Γι αυτό και είναι το μόνο που το βαθμολογώ με άριστα Το μόνο σίγουρο είναι ότι αν ξανά ποτέ βρεθώ σε εκείνη την περιοχή, ξέρω που θα μείνω.

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Άφιξη
23 Ιουλίου 2016
Αναχώρηση
25 Ιουλίου 2016
Ταξίδεψα με
Ζευγάρι
Έμεινα
Μικρή σκηνή (2-3 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

  • Δεν υπάρχουν δημοσιεύσεις προς εμφάνιση

Online E-Campers

Today 4910

Yesterday 6240

Week 11150

Month 89964

All 12595082

Αυτή τη στιγμή online 222 επισκέπτες και ένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 4910

Yesterday 6240

Week 11150

Month 89964

All 12595082

Αυτή τη στιγμή online 221 επισκέπτες και ένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions