Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.4 20 0.5
Hot
ΜΕΣΣΗΝΙΑ 36026
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Σκιά
 
5.0
Καθαριότητα
 
4.5
Παροχές
 
5.0
Τοποθεσία
 
4.5
Ευχάριστη έκπληξη
Μετά την ήττα που φάγαμε από τα camping στη φοινικουντα (ο ένας να στήνει επάνω στον άλλο) καταλέξαμε για πραγματικά καλή μας τύχη στην Κορώνη
Θα ξεκινήσω με τα θετικά!!
-ησυχία ( αν και οικογενειακό, οι περισσότεροι είναι ξένοι και βλέπεις παντού την διαφορά( καθαριότητα-ησυχία )
- οριοθετημένες θέσεις για όλους με 90% σκιά έως 100% σε κάποιες θέσεις
- καθαρό (σπάνια βρίσκεις σαπούνι και χαρτί τουαλέτας σε άλλα camping. Εδώ είχε πάντα καθώς και ζεστό νερό)
- εστίες γκαζιού για να μαγειρέψεις καθώς και δυο ψυγεία για συντήρηση καθώς και έναν καταψύκτη πάντα καθαρά. Το νερό είναι πόσιμο
- πισίνα για τους μικρούς και τους μεγάλους
- μινι μάρκετ σχεδόν ανύπαρκτο με μόνο τα βασικά -με ωραίο όμως ψωμί που στέλναμε τον μικρό να μας αγοράσει κάθε πρωί για το πρωινό
- Ταβέρνα με τους πιο νόστιμους κολοκυθοκεφτεδες που έχω φάει.
- ευγενικοί και φιλόξενοι ιδιόκτητες . ‘Άλλωστε είναι και αυτοί κάτοικοι του camping
-Πρόσβαση στην πόλη σε 5 με τα πόδια από την παραλία ή σε 5 από τον δρόμο!! ΜΗΝ επιχειρήσετε να πάτε με το αυτοκίνητο. Δεν υπάρχουν πολλοί χώροι στάθμευσης καθώς και πολλές φορές προκαλείται κυκλοφορικό κομφούζιο!!
Μειονεκτήματα
Όχι και τόσο καλή παραλία! Αν θες να πας κάπου αλλού έχει στα 5 λεπτά καλύτερες. Αν δεν σε νοιάζει και τα παιδιά σου έχουν παρέα κάθεσαι και στην πισίνα. Αν θέλεις να παίξεις με τα κουβαδακια σου είναι μια χαρά. Δεν έχει κόσμο παρά ελάχιστους ντόπιους.
Μιας και μίλησα για τους ντόπιους ένα έχω να πω για αυτούς που μενου στα Περουλια. Δεν έχω ξαναδεί τόσο απαράδεκτους κατοίκους. Να στήνουν μόνιμες τέντες στην παραλία και να δένουν με αλυσίδες τις καρέκλες και τις ξαπλώστρες τους!! ΒΑΡΙΟΥΝΤΕ να τα κουβαλάνε. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ!! Μάλλον έχουν όλοι μπάρμπα στην Κορώνη !!
Φιλικούς χαιρετισμούς στην Νιαουρ, στον Άλφα και στον Αντώνη τα γατάκια φίλους του μεγάλου μου γιου.
Θα σας ξαναδουμε!

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για σκηνές

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Άφιξη
11 Αυγούστου 2015
Αναχώρηση
21 Αυγούστου 2015
Ταξίδεψα με
Οικογένεια με παιδιά κάτω των 12 χρονών
Έμεινα
Μεσαία σκηνή (4 - 5 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 4001

Yesterday 8800

Week 38882

Month 117696

All 12622814

Αυτή τη στιγμή online 222 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 4001

Yesterday 8800

Week 38882

Month 117696

All 12622814

Αυτή τη στιγμή online 222 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions