Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.4 111 0.5
ΜΕΣΣΗΝΙΑ 156852
(Ενημερώθηκε: 22 Ιουλίου, 2012)
Είμαι camper εδώ και 25 χρόνια και επισκέφθηκα το συγκεκριμένο camping πριν από μια εβδομάδα για να το δω και να πάρω πληροφορίες γιατί σκόπευα να περάσω εκεί μέρος των διακοπών μου. Οι εντυπώσεις μου δεν είναι και οι καλύτερες. Ο ιδιοκτήτης για να με αφήσει να περάσω και να με πληροφορήσει για τις τιμές μόνο που δεν μου ζήτησε συμβόλαιο για το πότε θα πάω και πότε θα φύγω,με τη δικαιολογία ότι οι θέσεις είναι οριοθετημένες και έχει ήδη πολλες κρατήσεις.Πράγματι οι θέσεις είναι οριοθετημένες από χαμηλούς θάμνους .Επειδή όμως τοcamping είναι μικρό και ο ιδιοκτήτης ήθελε νε φτιάξει πολλές θέσεις τις έκανε πολύ μικρές.Έτσι αν έχεις τροχόσπιτο,όπως εγώ,δεν χωράς ούτε να μανουβράρεις,ούτε να ανοίξεις σκηνή ή τέντα μπροστα΄από το τροχόσπιτο.Δεν συζητώ για να παρκάρεις αυτοκίνητο.Άν πάλι έχεις σκηνή δύο δωματίων δεν έχεις χώρο ούτε για το τραπεζάκι σου.Ικανοποιητική σκιά δεν υπάρχει παρότι έχει δέντρα.Οι τουαλέτες αξιοπρεπείς,όχι τέλειες και λίγες.Η παραλία καλή και αμμώδης.Αν το camping είναι γεμάτο και ο καθένας παρκάρει το αυτοκίνητό του μπροστά από τη θέση του τότε δεν κινείται τίποτε.Και το κερασάκι...οι τιμές απαράδεκτες.Τροχόσπιτο, 3 ενήλικες,1 παιδί 10 ετών, ρεύμα,αυτοκίνητο 33,50 ευρώ για μια θέση μετά βίας 30 τετραγωνικών.Όταν ρώτησα για έκπτωση λόγω μακράς διαμονής με παρέπεμψε στον κατάλογο, με ύφος βαρύ και σίγουρο ότι το camping θα είναι γεμάτο... Πάντως κατά την επίσκεψή μου μέσα ήταν μόνο 4-5 κατασκηνωτές.

ΣΗΜΕΙΩΣΗ E-CAMPING.GR

Προσοχή: Ύποπτο σχόλιο
Με μια επίσκεψη λίγων λεπτών ή ωρών δεν μπορεί να κριθεί σωστά ένα camping.
Γι' αυτό το λόγο αφαιρέθηκαν οι αξιολογήσεις.
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 2
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

  • Δεν υπάρχουν δημοσιεύσεις προς εμφάνιση

Online E-Campers

Today 2319

Yesterday 7236

Week 27639

Month 161708

All 12487732

Αυτή τη στιγμή online 251 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 2319

Yesterday 7236

Week 27639

Month 161708

All 12487732

Αυτή τη στιγμή online 251 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions