Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.4 111 0.5
ΜΕΣΣΗΝΙΑ 157253
για παντρεμενους με παιδια!
(Ενημερώθηκε: 26 Ιουλίου, 2011)
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Σκιά
 
4.0
Καθαριότητα
 
4.5
Παροχές
 
4.5
Τοποθεσία
 
5.0
οι πρωτες μου διακοπες με την πιτσιρικα μου που ειναι εναμιση ετων...

Γενικοτερα η περιοχη ειναι ''οικογενειακη'' οποτε οποιος παρει να την αποφαση να κατεβει προς τα εκει θα πρεπει να εχει αυτο κατα νου...
Το καμπιγκ μας βολεψε παρα πολυ καθως μας καλυψε σε ολες μας τις απαιτησεις,η σκια ειναι καλη γενικος αλλα καλο θα ειναι πριν καποιος το επισκευτει να κανει κρατηση και να το ζητησει καθως υπαρχουν καποια σημεια του τα οποια δεν ηταν και ότι καλύτερο για να στησεις... εγω εκλεισα 15 μερες πιο πριν και η υπευθηνη μου εκλεισε μια πολυ καλη θέση...(η θεσεις ειναι μεγαλες και ευρυχωρες)
εδω να προσθεσω οτι με παραξένεψε λίγο που τα αυτοκίνητα παρκαρουν μεσα - διπλα σην σκηνη- αλλα καποιες στιγμες το βρηκα χρήσιμο (ειδικα οταν εχεις μικρο παιδι)

Η θαλασσα ειναι εκπληκτικη με ψιλο χαλικακι (που δεν κολαει αναμεσα απο τα δαχτυλα σου) και το κυριοτερο δεν εχει ποτε κυμα... την περιοχη την "πιανει" ο μονο οταν εχει νοτια (που ειναι λιγακι σπανιος εκει την καλοκαιρινη περιοδο)...ειναι επισης και ρηχη...

Ενα αλλο θετικο ειναι οτι δεν υπηρχε ιχνος κουνουπιου... δεν ξέρω τι εχουν κανει τα παλικαρια εκει στην περιοχη αλλα σιγουρα καθεσαι χαλαρος μεχρι αργα το βραδυ εξω απο την σκηνη σου η στην παραλια...

Θετικα κρίνω και το επιπεδο καθαριοτητας και στις τουαλετες αλλα και στην κουζινα
σε αυτο συμβαλει βεβαια και το ειδος του κοσμου που παει στο καμπιγκ (οικογενειες) οι οποιου βοηθουν να κρατηθει η κατασταση σε καλα επιπεδα.
Υπαρχουν επισης στο καμπιγκ καταψυκτες,πλυντηρια και BBQ περα απο το μπαρ το μινι μαρκετ και το εστιατοριο με τισ καλες τιμες (2 ατομα τρωνε καλα με 20 ευρω)... εχει και wifi

Το μονοδικο πραγμα που δεν ειδα και θα ηθελα να υπάρχει ειναι ενας κοινοχρηστος χωρος για φαγητο για αυτους που θα θελανε να φανε κατι δικο τους

...η πιτσιρικα το καταυχαριστηθηκε και γυρισε turbo στην αθηνα...

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για σκηνές
  • Κατάλληλο για τροχόσπιτα
  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 7790

Yesterday 7279

Week 27615

Month 155196

All 12660314

Αυτή τη στιγμή online 319 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 7790

Yesterday 7279

Week 27615

Month 155196

All 12660314

Αυτή τη στιγμή online 319 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions