Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.4 111 0.5
ΜΕΣΣΗΝΙΑ 157147
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Σκιά
 
3.5
Καθαριότητα
 
4.0
Παροχές
 
5.0
Τοποθεσία
 
5.0
Απο τα αγαπημενα μου. Εχω κανει δυο φορες διακοπες εδω και αν δεν ηθελα να γνωριζω αλλα μερη ευχαριστως θα ξαναρχομουν.
Καταπληκτικη παραλια, η μεγαλη αμμουδια της Φοινικουντας. Μεγαλο πλατος που επιτρεπει να κανεις παιχνιδια, μπαλα κλπ αν εχεις μαζι παιδια ή εισαι με παρεα.

Η ταβερνα καταπληκτικη, ολα καλοφτιαγμενα και οικονομικα, δεν τρωω σουπες αλλα τις ψαροσουπες τις ετρωγα δυο δυο κυριολεκτικα.
Αρκετη άπλα για τα πιτσιρικια, το διασκεδαζουν αφανταστα.

Απο την αλλη, θελει προσοχη πού θα στησετε, οι σκιες δεν ειναι παντου καλες και ειδικα αν πατε τη φουλ σεζον.

Απο παροχες εχει τα παντα, μονο μικρο μειον το υποτυπωδες μινι μαρκετ ομως εχει σουπερ μαρκετ στη Φοινικουντα οποτε δεν ειναι προβλημα.

Για οσους ψαρευουν δεν ειναι ιδανικο μερος εκτος κι αν εχουν βαρκα, ο βυθος ειναι παντου αμμος και δε σφηζει απο ζωη.

Ως περιοχη πολυ ομορφη, απαραιτητα εκδρομη σε Κορωνη, Μεθωνη, Πυλο, Βοϊδοκοιλια, στον καταρακτη της Μεσσηνης (ή καπου εκει κοντα, δεν ειμαι βεβαιος)και μπανακι στα κρυα νερα της λιμνουλας που σχηματιζει.

Καποια στιγμη θα το ξαναεπισκεφτω. Εξαλλου οι φιλοι που εχουμε παει μαζι πιεζουν γι αυτο συνεχεια...

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για σκηνές
  • Κατάλληλο για τροχόσπιτα
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Online E-Campers

Today 2484

Yesterday 6270

Week 21215

Month 100029

All 12605147

Αυτή τη στιγμή online 214 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 2484

Yesterday 6270

Week 21215

Month 100029

All 12605147

Αυτή τη στιγμή online 214 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions