Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.3 85 0.5
Hot
ΜΕΣΣΗΝΙΑ 120363
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Σκιά
 
5.0
Καθαριότητα
 
5.0
Παροχές
 
5.0
Τοποθεσία
 
5.0
Το camping Ερωδιός είναι αυτό που λέμε State of The Art όσον αφορά τα camping της Ελλάδας .Όπως στα μηχανήματα ήχου έχουμε μηχανήματα αναφοράς και βάση αυτών αξιολογούμε τα υπόλοιπα έτσι και ο Ερωδιός θα πρέπει να λειτουργεί κατά αυτόν τον τρόπο.Και ξεκινάμε.Η τοποθεσία είναι καταπληκτική με άμεση πρόσβαση στην παραλία και με δεκάδες αξιοθέατα σε κοντινή απόσταση για να τα εξερευνήσει κανείς.Ο Βιότοπος της Βοιδοκοιλιάς,Το Παλαιόκαστρο της Πύλου,Η χρυσή ακτή,η Πύλος.η μεθώνη και η κορώνη , η φοινικούντα και πολλά πολλά ακόμη.Ο χώρος του camping είναι οργανωμένος και λειτουργικός μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας.Δεν σου λείπει τίποτα.Ότι κι αν ζητήσεις μπορείς να το βρεις.Ας μην αναφερθώ στην εξυπηρέτηση του ιδιοκτήτη του κ.Θύμιου αλλά και όλου του προσωπικού.Α Ψ Ο Γ Ο Ι με ΚΕΦΑΛΑΙΑ.Απλά δεν υπάρχει...όπως ακριβώς το λέω.7 μέρες μείναμε με την οικογένεια και δεν μπόρεσα να βρω ούτε ένα ψεγάδι,ούτε μία παράλειψη.Υπάρχουν όλα όσα ζητάει ο κατασκηνωτής.Και όχι μόνο υπάρχουν αλλά λάμπουν και από καθαριότητα.Κάτι πολύ βασικό στα camping.Οι άνθρωποι που ασχολούνται με την καθαριότητα δουλεύουν όλη μέρα και περνούν απαρατήρητοι χωρίς να ενοχλούν τους κατασκηνωτές.Το camping ΛΑΜΠΕΙ!!!Κάτι που δεν έχω βρει σε κανένα άλλο στην Ελλάδα,σε όσα κι αν έχω πάει.Ο "Ερωδιός" σε αυτό το κομμάτι παίρνει 10 στα 10.
Όχι ότι υστερεί στα άλλα.Το εστιατόριο του θα πρέπει να βραβευτεί με αστέρι michelin των camping - αν υπήρχε τέτοια διάκριση.Φαγητά φτιαγμένα με μεράκι και φαντασία και γεύσεις πρωτόγνωρες .Κάτι που ζητάει ο απαιτητικός τουρίστας.Λοιπόν για να τελειώνω και να μην γίνομαι και κουραστικός.Ο "Ερωδιός" θα πρέπει να γίνει παράδειγμα προς μίμηση για την παροχή υπηρεσιών στον τουρίστα.Ο ιδιοκτήτης κ.Θύμιος θα πρέπει κάθε χειμώνα να διοργανώνει σεμηνάρια οργάνωσης και λειτουργίας μονάδων camping και όχι μόνο.Για να δούνε και οι υπόλοιποι που ασχολούνται με το κομμάτι παροχής υπηρεσιών πως πρέπει να δουλεύει το σύστημα.Έτσι πάει μπροστά ο τόπος και η χώρα μας.Και για να κλείσω,κάποιος επισκέπτης άφησε σχόλια όσον αφορά το οικονομικό κομμάτι.Θα διαφωνήσω μαζί του και θα του πω ότι οι σωστές υπηρεσίες πρέπει να αμοίβονται και σωστά.Όλα έχουν το τίμημά τους σε αυτή τη ζωή.Το φτηνό το λέει μόνο του...φτηνό...σε όλα του.Δεν γίνεται φίλε μου να σου παρέχουν όλα αυτά που σου παρέχουν και να έχουν τις ίδιες τιμές με κάτι άθλια στην κυριολεξία camping που αφθονούν ανα την Ελλάδα. Όχι ότι είναι ακριβό σαν camping.Απλά είναι αξιοπρεπές στο θέμα της τιμής.Για να μην πω αξιοπρεπέστατο.Κύριε Ευθύμη.Συγχαρητήρια για την υπέροχη δουλειά που έχετε κάνει σε αυτό το πανέμορφο κομμάτι της Μεσσηνίας.Μακάρι να είστε γερός και δυνατός να συνεχίσετε έτσι , ώστε να μπορούμε να ξαναρθούμε και να περάσουμε τόσο όμορφα.Εύγε σας.
Και για να μην κατηγορηθώ ότι είμαι τοπικιστής ή ότι κάνω κάποια διαφήμιση να σημειώσω ότι είμαι από τη Βόρεια Ελλάδα και ποτέ πριν δεν γνώριζα τον κ.Θύμιο.Αγαπητοί αναγνώστες σας το συστήνω ανεπιφύλακτα. Καλές διακοπές!!!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 4 2
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 2280

Yesterday 8800

Week 37161

Month 115975

All 12621093

Αυτή τη στιγμή online 274 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 2280

Yesterday 8800

Week 37161

Month 115975

All 12621093

Αυτή τη στιγμή online 273 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions