Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.8 29 0.5
ΜΕΣΣΗΝΙΑ 91518
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Σκιά
 
5.0
Καθαριότητα
 
4.0
Παροχές
 
4.0
Τοποθεσία
 
5.0
Μεσα σ΄αυτο το καμπινγκ μενω τα τελευταια εξι χρονια και θα παω για το εβδομο. Εργαζομαι στο χωρο αυτο και θα πω την αποψη μου και απο τη δικη μου οπτικη γωνια. Καταρχην θελω να πω οτι ειμαι περιφανη που ειμαι Ελληνιδα ,παρόλα αυτα εχουν ερθει στιγμες μεσα σ αυτο το χωρο που λυπαμε πραγματικα μ αυτα που βλεπω. Εχω ζησει τον χωρο σε ολη του τη σαιζον και αυτο που εχω να πω ειναι οτι το θεμα της καθαριοτητας και της ησυχιας του χωρου εξαρταται κατα κυριο λογο απο τον Ελληνα πελατη .Εχω ζησει τον χωρο πραγματικα γεματο με Γερμανους και φυσικα Αυγουστο που κατα κυριο λογο εχουμε Ελληνες.Δεν εχει καμια σχεση !!! Την εποχη που υπαρχουν οι ξενοι η καθαριστρια ερχεται μονο δυο φορες την ημερα και οι χωροι λαμπουν !!! Και Αυγουστο (το εχω ζησει αυτο) να μην προλαβαινει να βγει απ΄το χωρο και να ειναι ηδη λερωμενος. Διοτι (μπορει να ναι λιγοι αυτοι που το προκαλουν δεν ξερω) αλλα ειναι αρκετο για να μας κανει να σκεφτομαστε αξιζει τον κοπο? Ειμαι σιγουρη πως ανθρωποι που φυσικα που ειναι περισσοτερα χρονια απο μενα στο χωρο θα συμφωνησουν λιγο πολυ μαζι μου !!!! Γι αυτο θα πρεπει πρωτα να σεβομαστε εμεις οι ιδιοι το χωρο μας και να μην χρειαζομαστε ενα μπαμπουλα που να μας λεει οτι το βρδυ ειναι ωρα κοινης ησυχιας κι οτι το σκουπιδι που κραταμε στο χερι μας παει στον καδο τρια μετρα μακρια μας κι οχι στο ''μεγαλο καδο'' Χαιρομαι που ηδη υπαρχουν ατομα πιο κατω που δηλωνουν οτι ερχονται ηδη τοσα χρονια ''και δεν ειναι οι μονοι'' το καμππινγκ δουλευει κατα κυριο λογο με τετοιο κοσμο. Οσο για τα σχολια του ανωνυμου περι προσοχης στα υπαρχοντα κλπ φυσικα δεν γνωριζω το λογο αλλα μαλλον τα αντικειμενα αξιας ενας εξυπνος ανθρωπος δεν τα αφηνει εκτεθημενα ουτε και στο σπιτι του. Οσο ειμαι σ αυτο το χωρο δεν εχει ποτε γινει παραβιαση προσωπικου χωρου (σκηνης η τροχοσπιτου) !!! οσο για τα υπολοιπα περιοχη, μερος ,διασκεδαση κλπ ελατε απο κοντα να τα απολαυσετε . Και ενα ειναι σιγουρο σεβασου το χωρο σου και θα σε σεβαστει και αυτος!!! και πανω απ ολα καλη διαμονη!!!

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για παρέες νέων
  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για σκηνές
  • Κατάλληλο για τροχόσπιτα
  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 4
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

  • Δεν υπάρχουν δημοσιεύσεις προς εμφάνιση

Online E-Campers

Today 5759

Yesterday 7206

Week 23843

Month 157912

All 12483936

Αυτή τη στιγμή online 237 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 5759

Yesterday 7206

Week 23843

Month 157912

All 12483936

Αυτή τη στιγμή online 238 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions