Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.8 29 0.5
ΜΕΣΣΗΝΙΑ 91518
Δεν έχει άδικο αυτός που σε πληροφόρησε για τα τροχόσπιτα... Κι αν ενοχλείται κάποιος από την εικόνα πολλών τροχοσπιτων γύρω του, καλό θα είναι να αποφύγει την περιοχή.
Απλά οφείλω να πω ότι, σύμφωνα με τις δικές μου πληροφορίες, τα τροχόσπιτα φέτος δεν θα στηθούν ανεξέλεγκτα στην παραλία, γιατί θα λειτουργήσουν για πρώτη φορά δωμάτια σε κείνο το σημείο, οπότε, καταλαβαίνετε ότι υπάρχει η σχετική κόντρα των ντόπιων.
Όντως στην περιοχή και σε όλα τα campings εκεί, έρχονται πολλά τροχόσπιτα και αυτοκινούμενα. Το θέμα όμως είναι η οπτική γωνία που βλέπει κανείς το κάθε θέμα... Είτε έχει κανείς σκηνή είτε τροχόσπιτο, οφείλει να λειτουργεί σαν camper και να αποφεύγει να ενοχλεί τους άλλους. Κάνω αρκετά χρόνια camping (τα μισά με σκηνή και τα άλλα μισά με τροχόσπιτο) και έχω δει καρακατσουλαριό σε άτομα που κάνουν διακοπές με σκηνή και σε άλλους με τροχόσπιτο (σημειώνω δε, ότι δεν είμαι ο πιο εύκολος ανθρωπος του κόσμου :-). Είναι θέμα παιδείας νομίζω.
Αν θες πάντως, μπορώ να σου στείλω φωτογραφίες της παραλίας, για να έχεις ιδίαν άποψη επί του θέματος.
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

  • Δεν υπάρχουν δημοσιεύσεις προς εμφάνιση

Online E-Campers

Today 3543

Yesterday 7206

Week 21627

Month 155696

All 12481720

Αυτή τη στιγμή online 269 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 3542

Yesterday 7206

Week 21626

Month 155695

All 12481719

Αυτή τη στιγμή online 270 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions