Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.5 163 0.5
ΛΑΚΩΝΙΑ 133751
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Σκιά
 
5.0
Καθαριότητα
 
5.0
Παροχές
 
5.0
Τοποθεσία
 
5.0
Πέρασα το μεγαλύτερο μέρος των διακοπών μου στο gythion bay και η κάθε μέρα ξεπέρναγε τις προσδοκίες μου. Σχεδιασμένο να καλύπτει όλες σου τις ανάγκες χωρίς να αλλοιώνεται η ενέργεια της κατασκήνωσης καθιστά δυνατή την απόλυτη χαλάρωση και ηρεμία με όμορφες εναλλαγές με μουσικές βραδιές. Οι πεντακάθαρες εγκαταστάσεις στις οποίες βλέπεις συνέχεια το προσωπικό να πηγαινοέρχεται, το πεντανόστιμο φαγητό, καλύτερο από της γιαγιάς σου, (μαγειρεμένα όλα με τοπικά προιόντα και το δικό τους φανταστικό λάδι) και η άψογη εξυπηρέτηση από ζεστούς και χαμογελαστούς ανθρώπους σε κάνουν να νιώσεις σπίτι σου το κομματάκι γης που σου παραχωρείται. Αν και δεν έχω παιδιά, από την πληθώρα παιδικού γέλιου και παιχνιδιού στην πισίνα εύκολα διακρίνει κανείς ότι πρόκειται για παράδεισο όλων των ηλικιών. Για τους πιο ταγμένους στα extreme sport και συγκεκριμένα windsurf-kitesurf επίσης όλα είναι ιδανικά τόσο λόγω του καθημερινού αέρα που έχει η περιοχή συγκεκριμένες ώρες όσο και με τις απαραίτητες παροχές αποθήκευσης και πλυσίματος του εξοπλισμού σου. Επίσης για τους πιο φυσιολάτρες η παραλία του μαυροβουνίου φιλοξενεί την περίοδο του αυγούστου δεκάδες φωλιές χελώνας καρέτα καρέτα όπου αν είσαι τυχερός (που για καλή μου τύχη ήμουν) θα έχεις την ευκαιρία να δεις τον μαραθώνιο των εκολλαπτόμενων χελωνάκιων προς την παραλία! Συνοψίζοντας θα το συνιστούσα ανεπιφύλακτα σε όλους με ή χωρίς οικογένεια μόνος ή με παρέα που θέλουν να επισκεφτούν αυτό το κομμάτι της Πελοποννήσου οικονομικά και ξέγνοιαστα!

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για παρέες νέων
  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για σκηνές
  • Κατάλληλο για τροχόσπιτα
  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Άφιξη
04 Αυγούστου 2018
Αναχώρηση
18 Αυγούστου 2018
Ταξίδεψα με
Μόνος
Έμεινα
Μικρή σκηνή (2-3 ατόμων)
Απάντηση ιδιοκτήτη 28 Αυγούστου, 2018

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια. Ευχόμαστε να σας υποδεχτούμε ξανά στο camping μας.
Ζαφειράκου Ηλιάνα

Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Online E-Campers

Today 2461

Yesterday 7350

Week 28542

Month 107356

All 12612474

Αυτή τη στιγμή online 178 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 2461

Yesterday 7350

Week 28542

Month 107356

All 12612474

Αυτή τη στιγμή online 178 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions