Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.1 52 0.5
Hot
ΛΑΚΩΝΙΑ 67300
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Σκιά
 
4.0
Καθαριότητα
 
5.0
Παροχές
 
5.0
Τοποθεσία
 
5.0
Καλημέρα σε όλους.......Λοιπόν για να ξεκαθαρίσουμε κάποια πράγματα γιατί πολλές αξιολογήσεις ειναι παλιές και πολλά πλέον από αυτά που έχουν γραφτεί δεν ισχύουν ......Το κάμπινγκ από άποψη καθαριότητος παίρνει 5 αστέρια γιατί έτσι ειναι και όχι απλά για να λέμε.....Μένω εκει από Αρχές Απριλίου έως τέλος Σεμπτεβριου και διαμορφώνω άποψη για όλη την περίοδο του.....ακόμα και στη φουλ σαιζόν οι τουαλέτες ο χώρος με τα μπάνια και ο χώρος του κάμπινγκ ειναι πεντακάθαρος εκτός ελαχίστων περιπτώσεων που μπορεί το προσωπικό να μην προλάβει τον καγκουρα-βρωμιάρη που θα πετάξει κάτι και εκείνη τη στιγμή θα το δει κάποιος και θα επιφέρει άποψη.....Παμεστο εστιατόριο τώρα τα πιάνω ένα ένα για να κάνω λεπτομερή ανάλυση για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις,φαγητά εχει αρκετά καλα με μερίδες σωστές και σε καλές τιμές,η ποικιλία του ειναι σε σωστά επίπεδα δηλαδή 10-15 διαφορετικά φαγητά απόλυτα σωστό για εμένα γιατί μετά χάνεται η μπάλα,το θεμα των μπάνιων και ζεστών νερών εχει εξαλειφθεί σε σχέση με παλιά γιατί πλέον ειναι όλα καινούργια και σε περισσότερη αναλογία,κούνιες αλλάχθηκαν όλες φέτος που σημαίνει απόλυτη ΑΣΦΑΛΕΙΑ και καινούργιες ......Η σκιά στις ελιές ειναι μέτρια και χρειάζεται κάποια μέτρα από αυτόν που κάνει camping για να ειναι οκ για αυτόν.η σκιά στα πεύκα μπροστά στη παραλία ειναι επαρκές με αρκετό αεράκι που δροσίζει όλη μερα.....Πισίνα με ναυαγοσώστη και 2 χρόνια που είμαι εκει βρώμικη δεν την έχω δει.......Τώρα για το πρωσωπικο του κάμπινγκ που για μένα ειναι από τα κυριότερα θέματα :Ο άνθρωπος που εχει το κάμπινγκ μαζι με τις κόρες του και την γυναίκα του ειναι επαγγελματιας και άψογος σε όλα τα θέματα του,σωστός στην λειτουργία του κάμπινγκ και πολλά αλλά.....Όλα αυτά τα γράφω όχι απλά για να πω ότι έγραψα αλλά ειναι αυτά που εγώ βιώνω 2 χρόνια ,Οι απόψεις μου ειναι απόληυτα αντικειμενικές και γράφτηκαν μετά από παρά πολυ ψάξιμο σε αρκετά κάμπινγκ σε ια απόσταση 5 χλμ γύρω από αυτο......

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για τροχόσπιτα

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Άφιξη
16 Μαΐου 2018
Ταξίδεψα με
Οικογένεια με παιδιά κάτω των 12 χρονών
Έμεινα
Τροχόσπιτο
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Online E-Campers

Today 3306

Yesterday 7350

Week 29387

Month 108201

All 12613319

Αυτή τη στιγμή online 191 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 3306

Yesterday 7350

Week 29387

Month 108201

All 12613319

Αυτή τη στιγμή online 191 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions