Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.8 31 0.5
ΛΑΚΩΝΙΑ 45640
(Ενημερώθηκε: 17 Απριλίου, 2011)
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Σκιά
 
5.0
Καθαριότητα
 
3.0
Παροχές
 
3.0
Τοποθεσία
 
5.0
Για εμένα και την οικογένεια μου είναι ο ιδανικός προορισμός για το καλοκαίρι :))
Εξηγούμε:
Η ιδιοτροπία του ιδιοκτήτη και διαχειριστή του καμπινγκ κρατούν τον πολύ κόσμο μακρυά. Επίσης είναι 20% ακριβότερο πάντα από τα υπόλοιπα της περιοχής και αυτό συντελεί στην μειωμένη πληρότητα.
Η τουαλέττες καθαρίζονται και γενικά είναι λαιτουργικές και δεν υπάρχουν περίεργες μυρωδιές ..
Οι υπόλοιποι χώροι είναι αρχαίοι, φαντάζομαι ότι το κάμπινκγ γερνάει μαζί με τον ιδιοκτήτη.
Το μπαρ το λειτουργεί μιά αγενέστατη αλλοδαπή, πραγματκά για σφαλιάρες, απλά δεν πατάμε το πόδι μας εκεί.
Στο εστιατόριο δεν πήγα ποτέ, δεν έχω γνώμη...αφού υπάρχει σε 1κμ η ταβέρνα της "κυρά Μαρίας" σπιτικό φαϊ με λογικότατες τιμές, ροκ κατάσταση...
Το κάμπινκγ σε μεγάλο ποσοστό διαμένουν ξένοι τουρίστες, μάλλον έρχονται στο μιλητό. Αποτέλεσμα να έχει ευρωπαϊκό χαρακτήρα η διαμονή, ησυχία, σεβασμος, καθαριότητα.
Αμεση πρόσβαση σε μιά υπέροχη και ήσυχη παραλία, είναι η τελευταία για όσους έρχονται από Γύθειο και δεν έχει πολύ κόσμο ακόμα και Κυριακή Αυγούστου.
Ξυπνας και από την σκηνή σε 20 δεύτερα είσαι μακροβούτι στην πεντακάθαρη θάλασσα.
Πραγματικά ισκιερός ο χώρος και απέραντος....
Συμπέρασμα, πολύ τυπικές σχέσεις με τον ιδιοκτήτη και όλα τα άλλα εκτός κάμπινκγ, φαϊ καφέ κλπ

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για σκηνές
  • Κατάλληλο για τροχόσπιτα
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Online E-Campers

Today 3251

Yesterday 7350

Week 29332

Month 108146

All 12613264

Αυτή τη στιγμή online 211 επισκέπτες και ένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 3251

Yesterday 7350

Week 29332

Month 108146

All 12613264

Αυτή τη στιγμή online 211 επισκέπτες και ένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions