Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.2 57 0.5
ΛΑΚΩΝΙΑ 57058
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Σκιά
 
3.0
Καθαριότητα
 
4.0
Παροχές
 
4.0
Τοποθεσία
 
4.0
Πήγα λοιπών 7 εως 27 / Αυγούστου ! 20 διανυκτερεύσεις !!!! Δικαιούμαι λοιπών να πω τις εντυπώσεις μου !! 1) Από θέση για τροχόσπιτο,με δυσκολία βρήκα,λόγω του ότι όλες οι καλές είχαν πιαστεί,άσχετα αν είχα πάει νωρίτερα και είχα σημειώσει-συμφωνήσει ανάμεσα σε 10 και πλέων ,κάποια από αυτές να είναι κρατημένη,με προσυμφωνημένη ημερομηνία αφίξεως!!!Τελ-παντ, στεναχωρήθηκα,αλλά βολεύτηκα !! 2) Σκιά μέτρια,και μετά τις φιλότιμες προσπάθειες του για πρώτη φορά φέτος ,ενοικιαστή του campig,μετά την τοποθέτηση ενός πανιού,είχα υποφερτή σκιά!! 3) Τουαλέτες-ντουζιέρες, καθαρές μα παλιές!!! χρειάζονται οπωσδήποτε ανακαίνιση !!! 4) Ζεστό νερό υπήρχε,μα τις ώρες αιχμής,χρειαζόταν υπομονή, και όταν τελικά είχε,ήταν σκωτσέζικο, (παγωμένο-καυτό),και εκεί χρειάζεται ανακαίνιση!! 5) Η (κουζίνα)βρισκόταν πολύ μακρυά από την θέση μου,και με μία εστία μαγειρέματος μόνο,και τα (ψυγεία-καταψύκτη) το ίδιο!!! Ξέχασα λοιπόν ότι υπήρχαν,και τα θυμόμουνα μόνο για να πλένω πιάτα κ κατσαρολικά. Μου έφυγε η μέση να τα κουβαλάω!!! Αυτό γιατί υπάρχει μόνο ένα συγκρότημα,για να εξυπηρετεί σχεδόν όλο το campig !!! Αφήνω την γκρίνια και πάω σε θετικά. Παραλία φοβερή,με πανευρωπαϊκές μνείες για την ποιότητά της,τις φωλιές Καρέτα-Καρέτα,και το μέγεθός της, (μήκος-φάρδος)!!!!! Η ταβέρνα με πολύ ποιοτικά φαγητά,μα και λίγο τσιμπημένα στην τιμή!!! Το mini market, το ίδιο, Το μπαράκι κοντά στην παραλία,με χαμηλή - ποιοτική μουσική, και ακριβά ποτά!!!! Τέλ-παντ,όλα αυτά είναι μέσα στα μέτρα του ανεκτού,και ο κάθε ένας ας βγάλει τα συμπεράσματά του!!!!! Θα είμαι και του χρόνου εκεί,αν το θελήσει ο Θεός,και θα δω αν και πόσο θα έχουν βελτιωθεί μερικά πράγματα,και πόσο θα γκρινιάξω πάλι!!!! ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ !!!!!!!!

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για παρέες νέων
  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Κατάλληλο για σκηνές
  • Κατάλληλο για τροχόσπιτα
  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

  • Δεν υπάρχουν δημοσιεύσεις προς εμφάνιση

Online E-Campers

Today 6040

Yesterday 7206

Week 24124

Month 158193

All 12484217

Αυτή τη στιγμή online 185 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 6040

Yesterday 7206

Week 24124

Month 158193

All 12484217

Αυτή τη στιγμή online 185 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions