Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.8 31 0.5
ΛΑΚΩΝΙΑ 45532
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Σκιά
 
5.0
Καθαριότητα
 
5.0
Παροχές
 
3.0
Τοποθεσία
 
5.0
Εμεινα 20 μέρες στο συγκεκριμένο κάμπινγκ και αποφάσισα να το σχολιάσω γιατί πρέπει να επιβραβέυουμε τις φιλότιμες προσπάθειες για πραγματικό κάμπινγκ και όχι τα πανηγύρια που γίνονται στην πλειοψηφία των υπολοίπων..
Ας τα πάρουμε με τη σειρά:
Από τις καλύτερες σκιές που έχω συναντήσει στα κάμπινγκ της πελοποννήσου,πανύψηλα δέντρα απο ευκαλύπτους και καλαμωτες σκιάζουν ολόκληρο το κάμπινγκ.
Απίστευτη ησυχία ακόμα και τον Αυγουστο που ήμουν εγώ,η πόρτα κλείνει 12.30 για τα αυτοκίνητα και κοιμάσαι σαν άνθρωπος.Οι επισκέπτες απαγορεύονται και έτσι λείπουν τα αυθόρμητα μεταμεσονύχτια ''γλεντάκια''στην διπλανή σκηνή.Επίσης βρίσκεις ζεστό νερό πάντα μιας και οι φίλοι και οι συγγενείς δεν μπορούν να αράζουν όλη μέρα για να κάνουν το μπανάκι τους και να την βγάλουν στο "τσάμπα"..Αθάνατη ελληνικη νοοτροπία που πρέπει να τελειώνει..
Επεσα και εγώ σε ένα καβγά και μπορώ να πω οτι το χάρηκα που δεν άφησαν τους επισκέπτες να κάνουν τα κέφια τους..Λες και εμείς που πληρώνουμε είμαστε οι χαζοί.
Διάβασα και τα άλλα σχόλια και για την καθαριότητα και δεν ξέρω τι να πω.Οι τουαλέτες απο όσο είδα καθαρίζονταν απο 3 άτομα όλη την μέρα και στο έδαφος (χώμα καλά πατημένο)ούτε αποτσίγαρο δεν είδα.
Τώρα τα κτίρια χρειάζονται μια ανακαίνιση γιατί είναι παλιά όπως επίσης και οι παροχές ρεύματος που είναι σχετικά λίγες και παλιές.Επίσης ένας δεύτερος καταψύχτης χρειάζεται γιατί στον έναν γινόταν χαμός όταν πλάκωσε κόσμος.
Η παραλία πολύ γραφική μπροστά είναι με άμμο και βοτσαλάκι και η θάλασσα βαθαίνει σταδιακά,ενώ μόνο 1 μέρα είχε κυματάκι.Επίσης πολύ σημαντικό για μένα για τα παιδιά ο,τι δεν μεσολαβεί δρόμος,με το που τελειώνει το κάμπινγκ ξεκινάει η παραλία.
Το εστιατόριο του ήταν αρκετά μέτριο αλλά στην παραλία και στην γύρω περιοχή τρως μια χαρά σε ταβέρνες.
Το μίνι μάρκετ με λίγα πράγματα,τα πολύ βασικά.Εχει γύρω στο 1,5 χλμ ένα καλά εξοπλισμένο.
Ο ιδιοκτήτης δεν με ενόχλησε και δεν τον ενόχλησα.Για πληροφορίες πάντως στη ρεσεψιον ήταν πολύ διαθέσιμοι.
Γενικά έμεινα με πολύ καλές εντυπώσεις.Αν προσέξουν κάποια πράγματα θα είναι ακόμα καλύτερα.

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για σκηνές
  • Κατάλληλο για τροχόσπιτα
  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 1
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

  • Δεν υπάρχουν δημοσιεύσεις προς εμφάνιση

Online E-Campers

Today 2300

Yesterday 5067

Week 7367

Month 100898

All 12426922

Αυτή τη στιγμή online 445 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 2300

Yesterday 5067

Week 7367

Month 100898

All 12426922

Αυτή τη στιγμή online 445 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions