Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.5 15 0.5
ΛΑΚΩΝΙΑ 50980
Γενική βαθμολογία
 
2.8
Σκιά
 
2.0
Καθαριότητα
 
2.0
Παροχές
 
3.0
Τοποθεσία
 
4.0
To Kronos Camping γενικά είναι ένα φασιαριόζικο κάμπινγκ ασφυκτικά γεμάτο , > από 600 άτομα τον Αύγουστο 2010!! Μου θύμισε Κυψέλη - Παγκράτι λόγω της συμφόρησης.

Είχε φυσικές σκιές και πολλά σκίαστρα με καλαμιές και το πράσινο δίχτυ.

Από τα αρνητικά ήταν ότι η πλειονότητα >90% ήταν Έλληνες με τα γνωστά ΚΑΚΑ χαρακτηριστικά της φυλής μας …. Σκουπιδάκια πεταμένα δεξιά και αριστερά, γόπες τσιγάρων παντού, τις τουαλέτες μετά την χρήση τις άφηναν σε κακό χάλι, οι ανεξέλεγκτες φωνές των μαμάδων προς τα τέκνα τους, οι υψηλόφωνες συζητήσεις των παρεών και γενικά είχε μια ΜΕΓΑΛΗ δόση από λωρίδα της Γάζας!!

Η περιοχή καλή, η θάλασσα ok, όπου μόνο το πολύ πρωί και αργά το απόγευμα ήταν λάδι. Τις υπόλοιπες ώρες ήταν πάντα ταραγμένη αλλά όχι κυματώδης. Το ποταμάκι-πηγή είχε την τιμητική της με το δροσερό νερό και τις καλαμιές ειδικά το σημείο εκβολής άλλαζε σχήμα και πορεία καθημερινά προσδίδοντας και άλλο θέαμα!! Ενδιαφέρον.

Αξιόλογη η προσπάθεια της Ταβέρνας στην οποία γευμάτισα με την παρέα μου 4 φορές με ΠΟΛΥ μεγάλη ποικιλία μαγειρευτών συν της ώρας . Δεν ξετρελάθηκα με τις γεύσεις αλλά αυτό είναι υποκειμενικό. Δοκιμάσαμε όλα του τα πιάτα και ΟΛΑ ήταν βρώσιμα!!!

Τέλος, ΔΕΝ έμεινα στο κάμπινγκ ούτε μια μέρα διότι δεν ταιριάζει στην φιλοσοφία μου. Απλά πήγα δίπλα.......
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

  • Δεν υπάρχουν δημοσιεύσεις προς εμφάνιση

Online E-Campers

Today 5774

Yesterday 7236

Week 31094

Month 165163

All 12491187

Αυτή τη στιγμή online 1175 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 5774

Yesterday 7236

Week 31094

Month 165163

All 12491187

Αυτή τη στιγμή online 1175 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions