Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.8 31 0.5
ΛΑΚΩΝΙΑ 45649
(Ενημερώθηκε: 09 Αυγούστου, 2010)
εχω ξαναπαει μανη για καμπινγκ προσφατα σχετικα- πριν δυο χρονια -στο μαυροβουνι γυθειου -οποτε δεν θεωρω τον εαυτο μου προκατειλλημενο με την περιοχη.ημουν στο πορτο αγερανος την προηγουμενη εβδομαδα.στα μειον του παρατηρησα τα εξης: πρωτο και κυριο ο εξαιρετικα ιδιοτροπος ιδιοκτητης του.η πρωτη κουβεντα σχεδον που ειπε οταν πηγαμε με την παρεα μου να στησουμε ηταν να μας εφιστησει την προσοχη ωστε να μην καταλαβουμε χωρο που ηταν διαθεσιμος για τροχοσπιτα -ο οποιος ολως τυχαιως ηταν σχεδον αδειος-(γιατι αραγε).δευτερον οι κανονες γενικα ηταν αυστηροι -κλεισιμο εισοδου 12,30 πμ απαγορευση επισκεπτων-ειχα την τυχη να πεσω και σε καυγα μιας επισκεπτριας με τον ιδιοκτητη.τρομερη εμπειρια)
τριτον οι τουαλετες κουζινα πλυντηριο και γενικα οι χωροι θελουν οπως και δηποτε ανακαινιση.τεταρτον το εστιατοριο παρεχει ας το πω μετριας ποιοτητας φαγητο.
στα συν τωρα: η απιστευτη ηρεμια ησυχια και χαλαρωση-αν καταφερεις να προσπερασεις τους μικρους αυτους σκοπελους..η ωραια παραλια ακριβως μπροστα. η περιοχη η οποια ενδεικνειται γενικοτερα για εξορμησεις.στα συν επισης η δυνατοτητα να φερεις μαζι το κατοικιδιο σου -περιεργως αυτο επιτρεπεται .σιγουρα οχι για παρεες που θελουν να κανουν στις διακοπες

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 3932

Yesterday 6816

Week 16478

Month 144059

All 12649177

Αυτή τη στιγμή online 256 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 3932

Yesterday 6816

Week 16478

Month 144059

All 12649177

Αυτή τη στιγμή online 256 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions