Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.8 52 0.5
Hot
ΛΑΚΩΝΙΑ 32984
Απάντηση στα τελευταία αρνητικά σχόλια
Καλησπέρα σας,

Θα ήθελα από την πλευρά μου, ως ιδιοκτήτης του Camping Δίας να δώσω μία απάντηση στα τελευταία αρνητικά σχόλια.
Οι άνθρωποι που μας βαθμολόγησαν χαμηλά, αν και είναι αρκετά αυστηροί, έχουν το δίκιο τους.

Σαν μόνη απολογία από την πλευρά μου, θέλω να σας αναφέρω ότι το πρώτο δεκαήμερο του Αυγούστου, φιλοξενήσαμε το 2ο εναλλακτικό camping νεολαίας ΣΥΡΙΖΑ με αρκετές εκατοντάδες κατασκηνωτές. Μόλις αποχώρησαν οι κατασκηνωτές, κάναμε ότι καλύτερο μπορούσαμε, με συνεργεία καθαρισμού και άλλους επαγγελματίες, ώστε οι επόμενοι άνθρωποι που θα μας επισκευθούν να βρουν το camping μας όπως το έχουν φανταστεί. Δυστυχώς, δεν επιτύχαμε τον στόχο μας στο 100%. Φροντίσαμε για την καθαρή και όμορφη παραλία, για τις καθαρές θέσεις των σκηνών αλλά δεν κάναμε όσες επισκευές θέλαμε.

Σας υπόσχομαι, ότι δεν πρόκειται να συμβεί ξανά κάτι τέτοιο. Από την πρώτη μέρα που άνοιξε το κάμπινγκ μας, κάνουμε ο,τι μπορούμε για να παρέχουμε ποιοτικές διακοπές στους καμπίστες μας! Μπορείτε να δείτε τα σχόλια των προηγούμενων ετών και θα καταλάβετε ότι ήταν πρώτη φορά που δεν είχαμε καμπίστες ευχαριστημένους.

Θα χαρώ πολύ να μας δώσετε την ευκαιρία να σας αποδείξουμε ότι είμαστε ένα από τα καλύτερα κάμπινγκ της Πελοποννήσου και ειδικότερα του Γυθείου.
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 1
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 201

Yesterday 6816

Week 12747

Month 140328

All 12645446

Αυτή τη στιγμή online 197 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 201

Yesterday 6816

Week 12747

Month 140328

All 12645446

Αυτή τη στιγμή online 197 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions